Новак
10pcs SRD-05VDC-SL-C 5VDC 10A 250 VAC Моќ реле PCB Тип T73-5V 5 метри SRD-5VDC-SL-C 10A 125VAC Нови и оригинални

10pcs SRD-05VDC-SL-C 5VDC 10A 250 VAC Моќ реле PCB Тип T73-5V 5 метри SRD-5VDC-SL-C 10A 125VAC Нови и оригинални

Достапност: Залиха
DEN 166.56


Параметрите на стоката

Бренд Име:
YANXINLIANG
Големина:
Subminiature

Подобро ви се допаѓа

.1 Овој производ е за BGA24 чита и да се тестираат.2 Применливи IC големина : 6 × 8 mm , постојат два типа топката

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

ANDK Стандард TSOP480.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC3540482031 / 035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа И треба да с

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

50 PCS 3.5*1.3 mm Приклучок за DC Напојување Блок 3.5 mm x 1.3 mm Женски Џек Socket

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

RF N женски Y тип 2 X TS9 машки Десен Агол Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден NКЕНТАКИ точка 2 TS9 / S197 конекторконектор

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место Негативни повратни ин

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

.Biosот SOP16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело НеДемонтажа Програмирање Клип Г

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Scroll