Новак
DIY16 парче гравирање нож нож гума печат резби во дрво алатка поставите бесплатен превозот дома Сечење Мат Алатка

DIY16 парче гравирање нож нож гума печат резби во дрво алатка поставите бесплатен превозот дома Сечење Мат Алатка

Достапност: Залиха
DEN 634.00
DEN 667.20

Пакетот вклучува : сечење подлога димензии : должина 219mm, ширина 149mm, дебелина 2.7 mm пенкало нож, капа, а сечилото складирање кутија (која има 12 ножеви), 15см алуминиум владетел

Параметрите на стоката

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
123
Употреба:
Скулптура

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме повторно!!Повратни информации : 1) Не поднесе спор по желба Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда

Втиснување Во Правpls бидете сигурни дека сте го видов ова подолу информации : Овој пакет содржи една тег

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.80% Цел До

Материјал : Дрвени + гумаКутија големина : 77 77 x x 50mm / 3.0" x 3.0" x 1.9"Печат димензии : 12 x 12 x 40mm / 0.47" x 0.47" x 1.57"Бој

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел Ве молиме бидете сигурни дека на

Обем на продажба : 1pcsБоја : ЦрнаСпецификации : зборот печатМатеријал : гума и ПластикаУпотреба : канцелар

Овие мастило подлога може да се користи за оваа гума печат( можете да го нарачате како 1 buc и тоа може да б

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАМузика Laces Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декорација В

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.5*0.3 cm Конверзија : 1cm

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2 Г

Извади стега, а потоа извади photosensitive подлога Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ако имате б

98 инчен / 2 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Бараме дека ќе контактирајте

1 lot = 1 set = 21 парчиња ( како на сликата) Materail : Дрво Кутија Големина : 12.5* 4* 6.5 cm Печат Големина на : 1.5 * 1.5 * 3.5 cm Д

Вистински бакар се справи!!!превозот со следење на Број!!!Превозот Објект ќе биде предаден во 25 работни д

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.Ние имаме разбирање за несреќа може да

Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно.мн

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 6.9 g / pcГолемина : за 3.8x3.8cmКоличина : 1 lot=20 компјутери мастило подлогаЗа

Време На Испорака : 1 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина...

Игра на Престоли Targaryen 1pcs по многу^^Спецификација : Големина : Печат Дијаметар е 3cm / 2.5 cm случаен испратиПа

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

Ќе ја добиете восок печат печат Ако одберете азбука дизајн ,можете да оставите порака whice една азбука да

Scroll