Новак
XNEMON 5pcs 45 степен Ножеви +1pc Ролан Сечилото Држачот за Винил Машина за Сечење Плотер Дијаметар: Ножот 2mm Носителот 11.5 mm

XNEMON 5pcs 45 степен Ножеви +1pc Ролан Сечилото Држачот за Винил Машина за Сечење Плотер Дијаметар: Ножот 2mm Носителот 11.5

Достапност: Залиха
DEN 292.00
DEN 486.24


Спецификации :
Дијаметар (Стега) : 11.5 mm
Дијаметар (Нож) : 2mm
Должина (Менгеме да надолу) : 28mm
Должина (Вкупно) : 56.5 mm
Пакетот Вклучува :
1 Нож Носителот + 5 компјутери 45° Ножеви за Ролан Винил Машина Сечење Плотер

Параметрите на стоката

Бренд Име:
XNEMON
Тип:
Chamfer Крајот Мелници
Број На Модел На:
SKU00988
Дијаметар:
11.5 mm
Вкупна Должина:
56.5 MM
степен:
R0.1
Материјал:
Тешко Легура

Подобро ви се допаѓа

MZG Крајот Мелница Настава Безбедност Белешки за Сечење Алатка 1 : Вовед MZG го стави на "претпазливост" или

80 / setВодоводџија алатки трајни 16mm 20mm 25мм PEXАЛ Внатрешни и надворешни Reamer PPR Calibrator Фитинг за Водоводни Це

0 8 100Испорака Метод : Кина Пост Воздух Mail нормално треба за 1560 работни дена Ние нема да наплата на превозо

Слободен Брод 2бр Солидна Карбид 6mm Endmill Двојно Две Flute Спирала Малку CNC Рутер Битови ЦЕД 6mm CEL 52mmСоодветни

Вашата соработка и ги поддржува најмногу охрабрување за нас.0 75 D14D14100 14 Ние сме секогаш тука и услуга за в

10 PCS Vформа Карбид PCB Одбор 0.1 mm 30 Степен Гравирање Битови CNC Рутер АлаткаФункција : Прецизност на мелење, co

Карактеристики Профилирање бар за полузавршна обработка и доработка операции Бар цврстина околу 45 HRC Е

(Со Следење На Информации)г.netП : дали вашиот цена вклучуваат сопствени даночни?A : Не, купувачот треба да

Во истиот период, екранот се одделува материјал од мелење медиум и држиматеријал од резервоарот за меле

Бесплатен Превозот 2 парчиња 6mm SHK ballnose Две Двојно Флејта Спирала Крајот Мелници круг дно Мелење Машина С

0*20*60 L*8 D20mm60mm48ммHRC4510мм10.0*15*50 L*6 DFlute : 4 flute крајот мелницаПрецизност : 0.0*40*100 L*20 D40mm100mm420mmHRC45Политика За Испора

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R1.0*Д3.175*15*38 L*2 F; составена од : увезени к

Карактеристики : Плотер дели LIYU 8мм лента дели влошки ножеви не боли главаАко не се дели, резба нож ќе бид

Превозот : 1.Политика На Враќање : 1 И Нашиот професионален инженер тим ги задржи подобрување на производ

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R1.0*Д3.175*15*38 L*2 F; составена од : увезени к

10pcs 3.175*2.5 MM *17 MM Две Флејта Топката Носот Битови, Карбид Крајот Мелница, Гравирање Резен алат, CNC Рутер Сек

ве молиме обратете ми се на прво место.Ви благодарам многу!!!.5 4 6 50 D26D650 2 6 6 50 D2.5 11 6 50 D411D650 4 11 6 50 D4 Ние нема д

030D4100 4 30 4 100 D5.Ви благодарам многу!!!.011D475 3 11 4 75 Д3.5 8 6 50 Д38D650 3 8 6 50 Д3 Купувачи се одговорни за сите дополните

Малата прецизност LY 6330 фреза Клупата вежба менгеме на назад Тела worktable X Yоска прилагодување Координираа

Пакет : Тешко пластична кутијаНие може да го прилагодите посебни секачи за Алуминиум како вашите барањ

Повратните информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Ве молиме вратете го во рок од 7 дена и контактирајте со нас пред да се врати Ве молиме да имаат повеќе тр

Плаќање : • Ние го прифаќаме alipay тука.• Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата З

ОписДодадете двојно flute, круг над ефект на било калапи проект Две flute, карбид падна со топката имајќи вод

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R1.0*Д3.175*15*38 L*2 F; составена од : увезени к

Крајот мелење машина малку мелница ГД32 N Мултифункција Вежба мелење машина350мм 110 V / 220 V / 380 V 1pcСликата по

5pcs 6mm Дијаметар на Цврсти Карбид Крајот Мелница 4 Флејта 50mm Должина HRC45 Обложени Мелење Машина 6.0*15*50 L*6 D П

1pc 4mm Висок Квалитет Карбид CNC Рутер Битови Еден Flute Endmill 4mm * 32милиметриСоодветни Материјали : Акрилик, ПВЦ

Имаме целосен опсег на мермер / камени алатки модел големина за вашата изборот на, ве молиме слободно ко

Scroll