Новак
Висок Квалитет на Сосема Нов 5J.06001.001 Компатибилен сијалица Со Станбен За BENQ MP612 MP612C MP622 MP622C

Висок Квалитет на Сосема Нов 5J.06001.001 Компатибилен сијалица Со Станбен За BENQ MP612 MP612C MP622 MP622C

Достапност: Залиха
DEN 1344.00


Опис :
1.Дел No : 5 J.06001.001
2. Тип : Компатибилни Светилка со Домување
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На 5 J.06001.001 е наменет како замена за употреба во PANASONIC бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За BENQ MP612 MP612 C MP622 MP622 C Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа .
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
5J.06001.001
Бренд Име:
XIM
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
BENQ MP612 MP612C MP622 MP622C
Тип:
100% НОВИ Компатибилни Проектор Светилка Со Домување
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Состојба:
Лесно да се инсталира
живот време:
2000H

Подобро ви се допаѓа

5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакувањеКонтакт 1 Негативни Повратни информ

Компатибилен голи светилка (CB)Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHBПовеќе

Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hoursПо

На DT00781 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

ОписВисок квалитет на Проектор сијалица 65 За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информират

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина...

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

светилка модел : RLC080 RLC091 RLC090 RLC084 моќ : PVIP 180 / 0.8 E20.8 (180 W) животен век : прибл 2000 часот гаранција : 180 ден од доб

Компатибилен со : Оригинални Голи Проектор Светилки Сијалица, SPЛАМБА054 Светилка за InfocПроектор SP8602 SP8682В

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат2.DHL ќе биде зеде за 47 дена

(во зависност од секоја земја),2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;3, Сите наши пре

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Стока

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

Висок Квалитет на Проектор Светилка MC.JFZ11.001 За Acer P1500 H6510 BD со домувањеНие сме големо сите проектор делов

На ELPLP60 е наменет како замена за употреба во EPSON бренд проектори ие замена светилки за алтернативни моде

Во Русија Клиентиа.Купувачот одговорен за сите царински давачки / данок Оригиналниот светилка со домув

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

001Проектор : За BENQ MX660 / MX711Wattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Ја

висок квалитет на Проектор СВЕТИЛКА Одговара за ACER H5360 проектори бесплатен превозотНие сме големо сите

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Купувачи се одговорни

Scroll