Новак
Lovegem Вистински UNAKITE EARRING 925 Фунта Сребро,45 mm, AE1535

Lovegem Вистински UNAKITE EARRING 925 Фунта Сребро,45 mm, AE1535

Достапност: Залиха
DEN 1290.00
DEN 1386.72


45 mm,8.6 g, камен големина : 25.2 x 11.5 mm

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
GIC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Подобро ви се допаѓа

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.ако сакате drilled они

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.5 инч

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

31 мм,6.8 g, камен големина : 12.2 x 12 mm

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : Pendant ( не вклучувај

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.99 ДО

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

Камен Големина : 25мм*14mm*6mmБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Природен КаменТежина : 12 PCS / 60 GMOQ : 12 PCS1inch=2.539

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

Нормално, тоа ќе потрае 1025 работни дена од кина пост воздух, и трае 310 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPSот, ИТН.00

природни свежа вода бисер pendantтокму исто како сликасамо 1 buc14 K злато со кубни и циркони бисерСтавање Нар

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Scroll