Новак
627ZZ ABEC-5 (100PCS) 7x22x7mm Минијатурни Топката Имајќи 627ZZ EMQ Z3V3

627ZZ ABEC-5 (100PCS) 7x22x7mm Минијатурни Топката Имајќи 627ZZ EMQ Z3V3

Достапност: Залиха
DEN 2879.52


Предмет : 627 ZZ ABEC-5 EMQ Z3 V3
Тип : Длабоко ритам топката имајќи
Материјал : Хром Челик
Затворачи : 2 Штит, не може да се отстрани и ре-инсталира повторно
Димензии : 7mm x22mm x7mm
ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 7mm
OD (надворешен дијаметар) : 22mm
Ширина/Висина/дебелина : 7mm
Количина : 100pcs

Параметрите на стоката

Површина Грубост:
Ра 0.05
Број На Модел На:
627ZZABEC-5
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик/GCr15
Структура:
Топката имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15

Подобро ви се допаѓа

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Опис : F717 M 7x17x6 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 1pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 624 ZZ ABEC5 за машина за сечење жицаТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатвора

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Модел : 51109 Димензии : ID(внатрешен дијаметар) / Понесе=45mmOD (надворешен дијаметар)=65mmШирина / Висина=14mmКолич

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

Scroll