Новак
Бесплатен Превозот 4Pack 24X10W RGBW 4IN1 НЕ-Водоотпорен Led Par Светлина Со 3/7 Канали За Партија, Свадба Диџеј Покажува Внатрешна Употреба

Бесплатен Превозот 4Pack 24X10W RGBW 4IN1 НЕ-Водоотпорен Led Par Светлина Со 3/7 Канали За Партија, Свадба Диџеј Покажува Внатрешна

Достапност: Залиха
DEN 20160.00Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator.
Бесплатен Превозот 4 Pack 24 X10 W RGBW 4 IN1 НЕ-Водоотпорен Led Par Светлина Со 3/7 Канали За Партија, Свадба Диџеј Покажува Внатрешна Употреба, со Висок квалитет со фабрика цена, брод од страна на DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX и Други начини слободно во рок од 5 дена. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs LED Par Светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc Упатство
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото.Тоа е strobe, промена на боја, потера, скок, пулсот и други заеднички фаза ефект функции, и со DMX512, звук на активен, master/роб, авто-кандидира четири видови контрола режими. Тоа ги задоволува меѓународните стандарди за DMX512 договор, може да се контролира еден, и се поврзани едни со други. Ви благодариме. Примена : Тоа е достапен за мали до средни концерти во живо, ТВ студијата, роуд шоуа, мобилни DJ, клубови. со нашата. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор.
Спецификација за производ : Напон : AC100-240 V, 50-60 HZ Моќ : 180-200 W извор на Светлина : 24pcs RGBW 4 IN1 LED Светилка живот : 6-10 десет илјади часот Канал : 3/7 CH Контрола на владата : DMX512, звук, авто, господар-роб Зрак агол : 25 степен материјал : Умре-фрлија алуминиум Опис : Оваа светлина има прекрасен изглед, висока ефикасност, заштедите електрична енергија, трајни, ниска топлина дисипација, преносни и други карактеристики.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
P168
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
200W
Име на производ:
24X10W LED Par Светлина
Напон:
AC100-240V, 50-60HZ
моќност:
180-200W
Извор На Светлина:
24pcs RGBW 4IN1 LED
Светилка Живот:
6-10 десет илјади часа
Канал:
3/7CH
Контрола на владата:
DMX512, звук, авто, господар-роб
Зрак Агол:
25 степен
Материјал:
Умре-Фрлија Алуминиум
боја:
Црвена ,Зелена ,Сина,Бела

Подобро ви се допаѓа

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

започнетекрајотБожиќ подарок MSD 250 W / 2 90 V Движат Фаза Светлина MSD250 / 2 Крушка Светилка 250 ватиБренд Нови MSD

Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ / EMS / DHL / Федекс за алтернативни превозот метод за соодв

Карактеристики : Контрола на гласот и авто модел.Со изградиво вентилатор за ладење.Стабилен и сигурен, к

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

Опис на производотНапон : AC110 V240 V 5060 HZМоќност : 1500 WЗагреете време : 8minsЧадот излез : 2000cu ft / minКапацитет на р

Предмети се испраќаат само по уплата.Ви благодариме за изборот на нашите производи! Ние мора да се обиду

2, LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандар

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

Технички Параметар : Напон : AC110 V240 V, 5060 HZМоќност : 50 WТело материјал : железо телото со силна и стабилна ра

Име на производ 1200 W Висат Пена Машина Голема пена машини Тоа може да произведе голем планината на пена в

W : 19 KGПакување големина : 50*43*55cm (1pc / цтн)Превозот методи : DHL,Fed Ex,UPSот,ТНТ,од СТРАНА на МОРЕТО, СО авион...

П : Може ли да ги прилагодите на Логото?A : Да, ние можеме Ние гарантираме дека ќе биде 100% задоволни со квал

Kitosun 4inch 10 CM Круг LED Светло База 3 AA Батерија Управувана 9pcs Бела LED Светла Под Вазни Централен LED Брег За Сва

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Вие се согласувате да г

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

Од 2015 година, Речиси сите материјали на ROCCER светилки се увезени од Оригинални е добавувачи .Висока Освет

Scroll