Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR30 - 550mm + 4pcs HGH30CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR30 - 550mm + 4pcs HGH30CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 4651.00
DEN 4896.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR30 - 550mm линеарна железнички
4pcs HGH30 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
HGR30
Водич Ширина или Дијаметар:
30мм
Превоз Тип:
HGH30CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
550mm

Подобро ви се допаѓа

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина од 700 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

2 парчиња / многу Бесплатен Превозот SK25 25мм линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Руте

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина 1050 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

BI0002762Спецификација : Бренд новиМатеријал : Имајќи ЧеликГолемина : 4.3 cm*2.6 cm*1cmИздржливи, висок квалитет на

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 40mm Материјал : Алуминиум легура се При

yuWechat : +86 180 2898 2881Whatsapp : +86 180 2898 2881Вебстраница : www.,LtdКонтакт : Март ЈуТел : +86 180 2898 2881QQ : 402333592Skype : март Ви благ

Добредојдовте : )Ние, Исто Така, Го Продаде Ballscrew, Линеарна Водич, Со Различна ДолжинаДозволете ми да знам

4pcs / многу Бесплатен Превозот SK10 10мм линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH10 A

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

Купувачи се одговорни за овие обвиненија, ние немаме контрола над она што данок на вашата земја обичај ќ

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 900mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 1000mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU160

4pcs / многу Бесплатен превозот SC6 UU SCS6 UU 6mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Нарачки откажана 13 дена по исплата потв

Scroll