Новак
EEMRKE Автомобил Стајлинг За Ford Mustang 2015 Година 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12V 55W LED Магла Главата Светилка

EEMRKE Автомобил Стајлинг За Ford Mustang 2015 Година 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12V 55W LED Магла Главата Светилка

Достапност: Залиха
DEN 1542.00
DEN 1713.60


Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на Ford
Појавување На Модели На Автомобили :
За Ford Mustang 2015 2016 Година
Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светло (Лево и Право) Големина : (Како на сликата прикажани) Дијаметар : 3 35/64" (9cm) Висина : 3 5/32" (8cm) Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Тип на LED : SMD 5050 ДОВЕДЕ Напон : 12 V Wattage : 55 W Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + Вистински Стаклена Леќа Тежина : 400g Функција : Направен од Високо-Квалитет Премиум Трајни ABS Домување . Јасно Леќи се направени од вистинско стакло. Доаѓа со 9 парчиња Супер Светло SMD 5050 Бела LED Подобра видливост. Обезбеди возачот безбедност во магла, дождливо, прашливи или снежните времето . Одговара H8/H11 оригинални сијалица штекер . Директна замена со никаква измена. Совршено се вклопуваат, лесна инсталација . * Имајте на ум : * Инсталација настава НЕ е вклучен во пакетот. * Професионална инсталација е препорачливо, мала промена може да ви треба за некои модели . * Ве молиме да ги прочитате сите опис & fitment пред да нарачате производот. * Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За Ford Mustang Пакет : Suite A : 2x Бела Боја LED Магла Светилка Suite Б : 2x Жолта Боја Led Магла Светилка Suite C : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Халоген Светилки Suite D : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Led Светилки (добил цел објект како стандард, и може да не биде исто светилки со слики)

Параметрите на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
LED светилка за магла
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
Mustang 2015-2017
Бренд Име:
eeMrke
Објектот Дијаметар:
90cm
Ford Модел:
Mustang
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
PC/ABS
Mustang-Година:
До 2015
Lumens:
1600lm
Лер Зрак Тип:
дифузна
Година:
Mustang 2015-
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Светла За Магла
Автомобил Model_01:
За Ford Mustang 2015 2016 Година

Подобро ви се допаѓа

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Бидејќи овие Halos имаат целосно различни жици темперамент, електричниот систем на возилото е непроменет

2017 Нови 2бр 4.4 инчи 18 W Кри чипови 800 LM Автомобил LED Светлата Сијалица Работа светлина ATV теренски камион бр

Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата епошта на загриженост Но ќе мора да пла

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

Извори на светло : 6pieces Gen III*1 Watt Led4 Моќност : 6 W3 Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми...

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т / T) или Western Union Пакет : Еден Пар на светилки Ако тоа се случи, само

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Контакт со нас на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.Ниска по

База : T10 W5 W 194 501 Светлина Чип : Ултра светла 5630 SMDLED Количина : 10Оперативен Напон : 12 VВкупна должина : 35Супе

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Ако у сакате да го купи производот, но не постои превозот на располагање на нашиот земја, pls ни кажете, ни

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

Scroll