Новак
mppt 60A контролер 60amp ET6415BND бела боја MT50 далечински метар и bluetooth квадратчето за РАНЛИВИТЕ функција

mppt 60A контролер 60amp ET6415BND бела боја MT50 далечински метар и bluetooth квадратчето за РАНЛИВИТЕ функција

Достапност: Залиха
DEN 17088.00
DEN 19200.00

Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Времето за испорака е прибл. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Контакт :
1. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Повратни информации :
1. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
mppt 60 A контролер 60amp ET6415 BND бела боја MT50 далечински метар и bluetooth квадратчето за РАНЛИВИТЕ функција
Плаќање :
1. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Јас ќе го стори истото за вас. Затоа, вашиот
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа . Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор). Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.

Параметрите на стоката

Примена:
Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Број На Модел На:
ET6415BND
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EPSOLAR
Максимална Струја:
60A
Номинална Напон:
12v/24v 36v 48v авто

Подобро ви се допаѓа

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб Сите предмети мора да бидат вратени во н

2 V, Запечатени : 14 PV overvoltage аларм заштита Оптоварување заштита од преоптоварување Батеријата преку испуш

Четири оптоварување работни модови : Чиста осветлување контрола,осветлување контрола &мерењето контро

Никогаш не поврзувајте друг полнење извор на полнење регулаторот.Обратен редослед се применува кога dein

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може д

Според стандард ISO 228G1 / 2" номинален дијаметар е 15mm, попозната како DN15mm; надворешниот дијаметар на G1 / 2" те

Communicationcable CCUSBRS485150 U USB PC RS485 за ЕП Соларни Трагач Viewstar VS Landstar LS серија Соларни Задолжен Контролорако имате

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "ПРИМЕРОК" со п

12004 индустриски стандард и GB / T 19115.Производ Карактеристики1 Voltmeter индикација : Укажуваат на DC излез напон

PWM 12 V 24 V 30 A Соларни Задолжен Контролор со 0.8 НА 5 V USB Излез Голем LCD Дисплеј за Макс 50 V 720 W Соларен Панел RTD30

USB на РС485 конвертор се користи за да се следи секој контролор на мрежата користејќи Соларна Станица PC со

8 V, дефинирани од Корисникот : 9~17 V Низок напон повторно да го вклучите за напон Гел / Запечатени / Поплав

Повратни информации : Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее Ако објек

Соларни Регулаторот 12 V 24 V 80 A PWM Со Макс 1920 W Соларен Панел За Сончевиот Систем Контролер LCD Дисплеј YСОЛАР

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Содржи транзит преку напон продира во ветерната турбина генератор во рамките на напон опсег bearable на опр

6 x 150mm 290 W Патрон Грејачи за Греење Елемент 2бр / многуИме на производ Патрон Грејачи Материјал 304 од не ' Р

Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во м

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Неколку секунди следење на брзина Четири батерија тип опции : Запечатени, Гел, Поплавени, и КОРИСНИКОТ...

30 A литиум батерија интелигенција Соларни Задолжен Контролор ,30amps 12 V 24 V соларни регулатори на полнење б

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори в

Усвојување на температурна компензација, точно на полнење и празнење параметри автоматски.1 V USB ouput 5 VDC /

За промет на Големо,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку aliexpress порака!!!( )1.Забе

Батеријата обратна поларитетот заштита.6 V, Поплавени : 14.6 V, КОРИСНИКОТ : 9~17 V нисконапонски исклучување н

Tracer4215 BN Соларни Трагач MPPT 40 A Соларни Задолжен Контролор Голема КонтролаКарактеристики : Изграденаво те

60 PCSX 20 A BSV20 A 12 V 24 V интелигенција Соларни ќелии Панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Регулатори60

60 PCSX 10 A 12 V 24 V интелигенција Соларни ќелии Панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Регулатори60 PCS / C

Scroll