Новак
2017 Нови Лето Секси Бикини Дното Tankini Пливаат Здолниште Бански Бикини Поставите Прикривање На Beachwear Плажа, Мини Здолниште Солидна Боја

2017 Нови Лето Секси Бикини Дното Tankini Пливаат Здолниште Бански Бикини Поставите Прикривање На Beachwear Плажа, Мини Здолниште

Достапност: Залиха
DEN 201.12

Добредојдовте На Нашиот Магазин Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов И Висок квалитет!
Боја : Црна,Бела,Сина
Стил : Бикини облечи Големина : S,M,L,XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода се Облекуваат (не панталони)
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Параметрите на стоката

Големина:
L, M, S, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста

Подобро ви се допаѓа

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Се Водат Мрежа3...

ТОЧКА БР : VB0041.Главната Ткаенини : 90%Полиестер,10%spandex,180 GSM2.Multy начин3.Конвертибилна бесконечна4.Боја : 11 Бои

2018 женска Плажа Cover Up Солидна Кратка Должина Чиста Chiffon Sarong Заврши Плажа Бански Бикини прикривање на Saida P

IASKY Плус големина Плажа Облечи 2018 Нов Бикини покрие прозорци Секси Чипка костим за прикривање на Beachwear Т

Врз основа на досегашното искуство Земавме овие фотографии од самите себе.Најчесто поставувани ПРАШАЊ

Конвертибилна Чипка Плажа ОблечиПочитувани Љубовник е Конвертибилна Чипка Плажа Облечи е суштински де

2016 година ned здолниште тип на костим за капење поддршка соберат тебе боја костим за капење покаже тенка

Време на испорака : да US& Canada : 15 дена20days, да европските земји : 20 дена25 дена, за да Азиските земји : 715 дена,

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Црна Сина ЦрвенаМатеријал : ChiffonГолемина : M LOccaison : Плажа / ПовикСтил :

Вештачки мерење ,постои 13 CM мерење грешки,ве молиме да се разбере Тоа е многу безбедна врата до врата усл

Полиестер LotПечатени Круг Плажа Крпа Слон Сон Catcher Шема Море Одмор Кампување Мат Mandala Tassel Големи НовиКва

2017 Најновата Секси Длабок V Плажа Cover up Капчиња Шупливи Бански Фустан Дами Костим за Капење Покрие прозо

За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контакти

Нова Жешка Жени Шупливи Од Чипка Покрие Прозорци Beachwear V Деколте, 4 Цврсти Бои Фустан, Здолниште Лабава Фл

Scroll