Новак
704596P 074596P 3700mah со заштитна одбор 3.7 V литиум полимер батерија прозрачна чевли батеријата Батерија Li-ion Ќелија

704596P 074596P 3700mah со заштитна одбор 3.7 V литиум полимер батерија прозрачна чевли батеријата Батерија Li-ion Ќелија

Достапност: Залиха
DEN 533.00
DEN 720.00

2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.MP3! 5520300520300. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Висок квалитет и со висок капацитет. Превозот : 1.2 V Волумен : 7. Литиум батерија 1. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

Апликации 1 Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачк

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки...

Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc Батерии Напон 3 Пакет содржи : 1 x КОМПЈ

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

Ажурирани Модел ЛПE17 LPE17 Дигитални Батеријата Пакет за Камери Canon EOS Бунтовнички T6i 750 D T6s 760 D М3 М5 M6 T6s 8000 D Б

4 V батерија, мобилни моќ батерии, литиум полимер батерии за MP3 3.

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB8 L батеријата1.NB8 L Батеријата NB8 L 8 L Батерии За Canon Power Shot A3300 A3200 A31

Ограничено време за промоција : 4000 6000 Мр Мр мобилни моќ полнење богатство бренд мобилен телефон универз

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве

Scroll