Новак
U7 Часовници Држачот за Чаши Организатор Голема Кутија за Складирање Копчето за Заклучување Случај Црна Висок Квалитет на СТП Кожа Шик Декорација Подарок За Него O11

U7 Часовници Држачот за Чаши Организатор Голема Кутија за Складирање Копчето за Заклучување Случај Црна Висок Квалитет на СТП

Достапност: Залиха
DEN 2184.00
DEN 3359.04

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810
Гитара Златен Накит позлатен

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Дијаметар:
12.2inch
Објектот Висина:
3.1inch
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Должина:
12.2inch
Објектот Ширина:
7.8inch
Производ Карактеристики:
Часовници и Очила за Складирање Кутија
Објектот Тежина:
1050g
Број На Модел На:
ob11
Материјал:
кожа
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот

Подобро ви се допаѓа

Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во Нешто што треба

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек Испорака : 1...

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница , ако имате било каков проблем, ве молиме контактир

ОписМатеријал : OrganzaРеден Број : 2 00pcs / н тголемина на : Мали 9x12cm =прибл (3 Општо земено, нашите мин цел колич

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ако

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".4 mmОбј

Тип : Врежани Камен,Дланка Usui Камен Исцелување Кристал Чакра Реики Симболи Големина Детали(Приближно) : 2

Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.нашето задоволство е нашата извршу

На item(s) Обично 7 до 90 дена пристигнување време на Светот Надворешен Дијаметар Големина : 7 X8 X3cm Внатрешен

Тип : Природни Selenite Стапови Суровини Кристал Примерок Големина Детали(Приближно) : 70x10mm110x25mm Количина : 1 К

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : АкриликБоја : како на сликаКоли

5 / ЦенаЦена : 15 За превозот информации(1) Можете да изберете метод што е најзгодно за вас Африка и Јужна А

Трговија на големо 500pcs / многу 9x12cm Бела Christamas / Свадба Drawable Organza Voile Подарок Пакување Кеси&Пошта Прилагод

Опис : Материјал : Leathette, ДрвениГолемина : прибл 503718 CMБоја : како фотографија покажаПакетот Вклучува : Pendant

Материјал : Метал ЖелезоБоја : БелаВкупната Големина : околу 330 mm Висина (ако сакате да обичај екранот сто

Мало Ѓердан Екранот Стојат Носителот Медиум Свитлива Pendant Easel Организатор Рек 3 Боја на Располагање 18*20cm

Scroll