Новак
Краток Англија Стил Перница Покрие Памук, Лен Декоративни Pillowcase Стол Седиште Плоштадот 45x45cm Перница Покрие Дом за Живеење Текстил

Краток Англија Стил Перница Покрие Памук, Лен Декоративни Pillowcase Стол Седиште Плоштадот 45x45cm Перница Покрие Дом за Живеење

Достапност: Залиха
DEN 170.00
DEN 239.52

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. АКО Вашата Цел Количина е повеќе од 20 парче(не за единечна Цена под 5$),Ние ќе ви обезбедиме Бесплатно Брза Испорака,Како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,EMS,E-EMS,EXPRESS,ИЛИ Некои Брзо Посебни бродски. вистинската боја може да биде малку поинаква од тоа се покажува во продавницата. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради различни мерка начини,таму ќе биде 1-2 cm отстапување на големина,може да ви љубезно разбирање 1. 5 ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации
. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела .5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
WELOS
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
WL8
Стил:
Dobby

Подобро ви се допаѓа

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.) 50 cm x 50 cm / 20" x 20"(appr.>И

Фрли Перница Случаи Цртан филм Животинско Фламинго француски Булдог Боксер Мрзливост Зелено Растение

Дома Декор Везени Перница Покриваат Сивиот Блу / Бела Геометриски Флорални Платно Памук Suqare Везови Перн

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Памук и Лен Помеша[Пополнување] Нем

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиЧле

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Scroll