Новак
Се користи за Ниска/средна фреквенција апарати за електротерапија градите на silione самолепливи snap electrode подлога,10 пара.

Се користи за Ниска/средна фреквенција апарати за електротерапија градите на silione самолепливи snap electrode подлога,10 пара.

Достапност: Залиха
DEN 1183.00
DEN 1392.00


Се користи за Сите видови на Ниска/средна фреквенција масажа инструмент, терапија апарати, апарати за електротерапија Electrode.
1 Buc = 10 торба
1 кеса = 1 Пар
Snap : 3.3-3.5 mm
Подлога : 114mm
Нашата компанија има повеќе производи

Параметрите на стоката

Големина:
Snap/114mm
Број На Модел На:
EE05
Функција:
електротерапија electrode
Материјал:
Силикони

Подобро ви се допаѓа

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и де

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ве молиме repack објектот внимателно.5 cm x 48cmhigh Capacity стоки : за 1000ccПакување : обични картонска кутијаInternational S

САД$ 20.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 20.88 / многу6 парчиња / многуСАД$ 26.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 15.88

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Повратни информацииПочитувани купувачот ,кога сте примиле цел : 1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви по

ТОЧКА ИМЕ : Newbron Бебе Круна Hairband Симпатична Бебе Роденден Фотографија Реквизити Headdress Принцеза Деца Злат

Луксузна Вистинска Кожа Флип Случај за LG P705(OptimL7) Со Магнетни Затворање Бесплатен Превозот САД$ 10...

5 гПакетот Вклучува : 2 * Thumbsticks За PS4Превозот : За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискио

Резервни Делови 100% НовиЛесно Да Се ИнсталираПозиција : ЗаднитеМатеријал : Синтетички кожа+PP пластични+п

[xlmodel][производи][39692] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][41383] Топла Продажба Т

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

Аниме Жена DRAGON BALL Z Cosplay Костим Фустан, Здолниште Кимоно Принцеза Слугинката Партија ТоплаНапомена : Дра

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја

Ако не може да се поправи, ние ќе го промени нови една за вас, и наполнете ги сите трошоци.Сигурен, постој

2 парчиња Бренд Ракав Лактот Кошарка Водат Снимање Рака Продолжен Armband Отворено Спорт Салата компресија

Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испр

Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви пос

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

Scroll