Новак
Пиштол Стил Персоналните Свадба Торта Topper Невестата И Младоженецот Силуета ,Г-дин & Г-ѓа Торта Topper Обичај презиме за Вас

Пиштол Стил Персоналните Свадба Торта Topper Невестата И Младоженецот Силуета ,Г-дин & Г-ѓа Торта Topper Обичај презиме за Вас

Достапност: Залиха
DEN 270.00
DEN 287.52


Пиштол Стил Персоналните Свадба Торта Topper Невестата И Младоженецот Силуета ,Г-дин & Г-ѓа Торта Topper Обичај презиме за Вас
материјал : акрилик
боја : црна
големина : x 15cm 16cm
количина : 1pcs/многу
ps : овие стил topper е костим за 68 инчен торта.

Параметрите на стоката

Шема:
Полна Боја,Срцето,Невестата & Младоженецот,Писмо
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
NO
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик

Подобро ви се допаѓа

wyприклучокstartЖешка Стока$255$199$56$190$170$100wyприклучоккрај Транспарентен Акрилик Стакло Торта Стојат Pls се Пр

Различни бои за вашиот избор : .Нашите услуги1 Да го направите најдобриот шарени убава евтини обичај лас

Дрвени Свадба Торта Topper запознае со новите планови свадба датум Гдин и Гѓа Свадба Декорацијаматеријал

Добредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".предмет : Торта TopperМатеријал : акрилик

BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Пр

Големина : 13cmМатеријал : ХартијаПакување : 10pcs / setБојата испрати по случаен избор

Опис"Торта topper е дизајниран за вметнување на торта да ги красат торта, особено за свадба колачи...

Бесплатен Превозот Мода Свадба од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Торта Нож и Серверот Сет со Пластична Рач

Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обид

Количина : 5 PCS / SetТип : LED СвеќиБоја : 9 Colors Да се ИзбереМатеријал : ПластикаГолемина : About3.6*4cmОблик : Столб5pcs

Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени пр

Оваа вилицаdropper сјаат со величествени бои во светлина, ова нема да се разочараат Ви благодариме : ) Кога ќ

торта алатка Ferris Тркала 8 Чаши Cupcake Стојат Торта Носителот на Екранот Свадба Партија Роденден декорации

Пакување : 100 PCS бонбони чанти (Само кеси, нема други предмети)Материјал : пластикаТежина : 200g / многу;Голе

48pcs Цртан филм Јура Диносаурус Cupcake Topper Зема Роденден Украси за Деца Услуги свадба декорација Партија Ма

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

Младоженецот, Невестата Љубов Свадба Торта Знамиња Црно Бела Акрилна Торта Topper За Свадба Годишнината П

Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука : .Ние прифаќаме alipay тука.Добредојдовт

23cm високи мечето Неколку Свадба Торта Topper декорација свадба автомобил декорација свадба подароци услу

3 Ниво Плоштад Торта Стојат или Cupcake Стојат Торта Декорација Свадба Чаша Торта Стои Роденден бизнис наст

Ние гарантираме дека ако пакет е изгубен, ние ќе рефундирање на сите ваши пари Некои логистика се имаат

Тоа значи, некои области може да потрае малку подолго време .Ви благодариме однапред!Последен,било конф

Scroll