Новак
DSTE DC96 Ѕид Полнач за JVC BN-VG107e BN-VG114e BN-VG121e Батеријата GZ-EX210 265 275 355 575 G3 GX8 HD620 HD500 dslr фото Камера

DSTE DC96 Ѕид Полнач за JVC BN-VG107e BN-VG114e BN-VG121e Батеријата GZ-EX210 265 275 355 575 G3 GX8 HD620 HD500 dslr фото Камера

Достапност: Залиха
DEN 335.52


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење
Полначот е Вовед :
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р DC 12-24 V
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2/8.4 V Max 600 м-р
Тежина : 75 г
Големина : 46 x83x28 mm
Компатибилен Батеријата Дел Број :
За JVC : BN-VG107e
BN-VG114e
BN-VG121e

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
DC96
Употреба:
Стандардна Батерија
екран:
No
Тип:
Електричен
Бренд Име:
DSTE
Интелигентни Полнење:
Yes
Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Составен Тип:
li-ion батерија
компатибилен за:
BN-VG107e BN-VG114e BN-VG121e GZ-EX210 265 275 355 575 G3 GX8 HD620
Чашката Стандард:
НИ Plug ЕУ Приклучок

Подобро ви се допаѓа

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 1АБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

@230 Vac / 50 HZЕфикасност : ≥85 Излезниот Приклучок : како што се : 48 V 13 S 60 Ah литиум батерија, Текст 110 Vac САД 3prong п

5 АЛитиум батерија полнење на струјата : 2 * (4.Карактеристики на производот : LCD дисплеј, капацитет за анал

>>Производот сликата : ЗА 24 V Ebike Liion литиум батерија пакет ЦРВЕНИ LEDПолнење Престане автоматски и се претв

Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашит

Драги Ценети Купувачи : ве молиме Имајте во предвид на приклучок пред да нарачате,инаку ние ќе брод што с

MASi KEN USB Двојна Безжична Држачи за Полнење Dock Станица За Sony Playstation 4 PS4 Џојстик Контролер Стојат Носителот

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде ор

FOXSUR 5 V 15 W Соларни виткање торба Отворено Соларен Полнач Панел 5 V 2.5 max Количка за полначот, Преносни Качув

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина · Кога Направи Плаќањ

Ниту тест на владата, капацитетот на батеријата е обично се наоѓаат три чекор процесот на (1 првиот обвин

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 5 AБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

Scroll