Новак
Бесплатен превозот 100sets/многу свадба услуга Значи да Пчела Керамички Мед Тенџере со Дрвени Мечка

Бесплатен превозот 100sets/многу свадба услуга Значи да Пчела Керамички Мед Тенџере со Дрвени Мечка

Достапност: Залиха
DEN 11305.00
DEN 12288.00

Бесплатен превозот 100sets/многу свадба услуга "Значи да Пчела" Керамички Мед Тенџере со Дрвени Мечка
1 lot = 100pcs= 100sets
Тип : Настан & Партија Материјали
Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)
Повод : Свадба
Настан & Партија Предмет Тип : Партија Корист
свадба корист : сол и црн пипер
shakers : љубов
боја : црно-бело
партијата на подарок : керамички
материјал : керамички
"Требаше да Пчела" Керамички Мед Тенџере со Дрвени Мечка
Едни минијатурни тегла мед е обликувано во реплика пчела hive. Садот мерки 3" високи од 2 3/4" околу основата. На долната половина е поширока од врвот, со три истакнати arcs кои се осветлени со сјајни сјај. Еден слој на чиста бела опфаќа сите страни, изработка на овој корист одличен избор, без оглед на шема на бои. Мал број на симпатична пчелите летаат страна, некои поголеми од другите со срце облик на крила и дебели шарени тела. Отворањето на врвот е покриен со појавување на керамички капак. Со цвет во облик се справи. На една страна се сече увоз за да се формира еден суптилен мило што одговара на околу дршката на дрвени мед мечка вклучени во пакетот. Две димензионални бело срце седи на крајот на мечка рачка, спречување на utensil од паѓање во мед тенџере. Секоја свадба корист е спакуван во 3" јасно коцка подарок кутија. Забава пчела тема база со зборовите : "Требаше да Пчела" се вклучени заедно со цвет во облик на подарок ознака и чиста бела панделка
Фото како што е подолу :

Параметрите на стоката

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Животните
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
P
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Керамички
Mfg Серија Број:
Животни и Инсекти

Подобро ви се допаѓа

Бела tealight е вклучена Ве молиме ни email пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации

Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ

Нови Персоналните Bowknot Свадба Торта Серверот Подарок Сет Торта Серверот Нож во Собата со Кристал за Сва

Луксузен Свила Фан страна во Домот Подарок Кутија(Црна Боја / Бела Боја / Беж Боја)Карактеристики : Фан М

Услови на плаќање.♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.(пред да ред) : 1.Returen&Н

Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока

свадба декорација и Материјали Бубамара на име на Место за Држачот партија се залага за 200pcs / многупарт

10 компјутери Дијамантски прстен форма keychain Копче додатоци на почетниот партија Услуги Свадба Подароци

50 Pcs Персоналните Свадба Партија Подарок За Гости,Сребро Срцето Чанта Кука Торба Закачалка Корист,Корис

Вие сте одговорни за плаќање на дополнителни давачки НеПлаќање ќе бидат пријавени и може да доведе до п

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТемаМатеријал : КерамичкиБоја : Бела,СинаГолемина На Подарок К

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!Чешла превозот е понуд

Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 150 PCS / МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот

Трговија на големо 150pcs / многу Свадба декорација антички сребрен Antiqued Птица Место за Држачот на љубовта

рефил : 0.38 mm / црно мастилодимензии : должина18.5 cmстил : цветприлагодлива : / деца роденден подароци / суве

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Прегратки & Бакнежи од Гдин & Гѓа Хром XO Шише Настроената Единствена Парти

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Сва

Јасна тридимензионални модели, сите видови на житни растенија, рефракција текстура сјае како злато 4.* К

Карактеристики и факти : •Дворци слон е handsomely детални и направена од смола со античкислонова коска завр

свадба партија корист декорацијаAntiqued Птица Место за Држачот на љубовта птица име на место за држачот на

Посебни персоналните налепница за вашата свадба / бебе туш / Ангажирање / Годишнина / Роденден / Дипло

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Scroll