Новак
BSD 2562 CG Аголна контакт удар топката лежишта за завртка дискови Една насока Супер-прецизни БС 25/62 7P62U

BSD 2562 CG Аголна контакт удар топката лежишта за завртка дискови Една насока Супер-прецизни БС 25/62 7P62U

Достапност: Залиха
DEN 1200.00

Ако ви треба други големина кои не се наведени во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас. Ние увоз, извоз, промет на големо и дистрибуција на лежишта под нашите ВАЛЦЕР бренд име.
Аголна контакт удар топката лежишта за завртка дискови BSD 2562 CG 25x62x15 P4 / ABEC-7
Објект :
BSD 2562 CG
Тип :
Аголна контакт удар топката лежишта за завртка дискови
ID (внатрешен дијаметар)/Понесе :
25 mm
OD (надворешен дијаметар) :
62 mm
Ширина/Висина/дебелина :
15 mm
Еднаков :
БС 25/62 7 P62 U , 25 TAC62 B SUC10 PN7 B
Количина :
Еден имајќи BSD : Една насока, имајќи го во 03 ISO Димензија Серија C : Подобрен внатрешен дизајн G : Имајќи за универзална појавување
Аголна Контакт Топката Имајќи Серија
Многу аголна контакт имајќи производители имаат три или повеќе димензионална низа да се приспособат на повисоки брзини или поголема носивост од "стандард". Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Следнава табела ги сумира Валцер производ придонеси : ISO Серија Валцер Ознака ИСО 18 718 Серија Аголна Контакт Лежишта ISO 19 719 Серија Аголна Контакт Лежишта ISO 19 (high speed) H719 Серија Аголна Контакт Лежишта ISO 10 70 Серија Аголна Контакт Лежишта ISO 10 (high speed) H70 Серија Аголна Контакт Лежишта ISO 10 (високо оптоварување) B70 Серија Аголна Контакт Лежишта ISO 02 72 Серија Аголна Контакт Лежишта
ВАЛЦЕР е високиот квалитет на кина имајќи добавувачи Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме.

ЗАБЕЛЕШКИ : На слика во оваа листа е образец само и само покажува што е тоа што овој тип на топката имајќи изгледа, самата големина и боја може да се разликуваат од тие на сликата. Добро одржувани Abec5 имајќи ќе outlast на Abec7 имајќи дека не се одржува.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
BSD 2562 CG
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Удар Топката Лежишта

Подобро ви се допаѓа

Предмет : 696 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 625 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Предмет : 694 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајHK121712 12 X17 X12HK121715 12 X17 X15HK121812 12 X18 X12HK121915 12 X19 X15HK131912 12 X19 X12HK14

Опис : F38 M 3x8x3.5mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F38 MКоличина : 1 OpcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистува

Scroll