Новак
JT-14 110V/220V Круг база Стоматолошки Гипс Вибратор Ниска Цена Мали Стоматолошка Лабораторија Опрема за стоматолошка лабораторија стоматолошки вибратор

JT-14 110V/220V Круг база Стоматолошки Гипс Вибратор Ниска Цена Мали Стоматолошка Лабораторија Опрема за стоматолошка лабораторија

Достапност: Залиха
DEN 2192.64


Објектот
JT-14 Круг База Стоматолошки Вибратор
Цел
Оваа единица се користи за намалување на меурчиња додека фрлаат малтери или silicones, обезбедувајќи беспрекорен резултати на удвојување на габи. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област.
Вовед Ова е голема моќност, висока ефикасност вибратор, уникатен дизајн на топлински зрачење база направи тоа секогаш работат во долго време.

Параметрите на стоката

боја:
110V, 220V
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
Beemyi
Тип:
Лице За Перење Четка
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JT-14
Големина:
2kg
Тип:
стоматолошка лабораторија опрема
Напон:
220V/110V, 50HZ/60HZ
Потрошувачка На Енергија:
120W
Max. оптоварување:
2kg
Примена:
Стоматолошка лабораторија
Цел:
За намалување на меурчиња додека фрлаат малтери или silicones
Пакување тежина:
3KG

Подобро ви се допаѓа

Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но

Новите 7 во 1 Висока Фреквенција Infared Место Смена Кожа на Лицето за Нега на Убавината на Уредот Полнење со

П : Како би можеле да ми плати за мојата цел?A : Ние во моментов го прифатат плаќање преку Кредитна Картичк

7 cm6, Батерија Полнење Литиум Полимер 600m Ah7 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка це

USB полнење7 Микротековната енергија е ниска фреквенција електрични пулсот.Опис : 1 Материјал : abs+нерѓосу

Мојот Whats App / facebook е : +861 3302520303Со нетрпение очекувам да се изгради WinWin партнерство со вас.Бидете сигурни

7 Pcs / Set Нерѓосувачки Челик се Зголеми Злато Earpick Восок Смена Curette Почиста Здравствена Заштита Алатки Уво

Мини Нано Sprayer За Лице Навлажнувачки Преносни Лицето Steamer Machine Нега На Кожата Магла Нано Ion Лице Испарува

Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата бојаВе молим

Превозот, Како по правило, ние испорака во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката Производството

Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!Важно Потсетник1 ве Молиме да се отвори картон кога ќе го примите

Превозот методПонекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт

1 нови RF тело слабеење massager машина за слабеење третман за тело, како што се грбот, стомакот, нозете.Своите

2во1 Рачни Магла Sprayer Преносни Лицето Steamer Sprayer USB Полнење Моќ Банка Sprayer Убавина Инструмент Топла Продажб

TOUCHBeauty Sonic Вибрации Око Massager, 40 Загрева Стапче, ги Ублажува Темни Кругови и Подпухналост Око и Нега на Кож

Овална Дупка Глава : Тоа е дизајнирана да има микро влече масажа за canthаголот на устата и други области к

Се соберат на игла : Чисти игли и кожата со алкохол; тема на крупни игла во совет дупка директно во правец

0 mm Мека Лист : 10pcs / кутија, 3 кутии е 30pcsПроизвод фотографии покажуваат : Овој вид на стоматолошки пластич

Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам

Scroll