Новак
снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Боја

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Боја

Достапност: Залиха
DEN 288.00


снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Боја
димензии : дијаметар 8ММ должина од 14 MM
прави дупка,дупката е со дијаметар од околу 1.5 ММ

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
0.02
Број На Модел На:
01164
Објектот Дијаметар:
8MM

Подобро ви се допаѓа

Легура Кристал Европската Монистра, Цвет Голема Дупка Монистра, Антички Сребрен, Мешана БојаГолемина :

Чекор 3.Марко 3 Времето за испорака поради локалните обичаи,некои строги земјата ќе ви го одложи за некол

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

снабдување DIY мода накит монистра,нов стил,Мушка Завиткани Во Волна,20 MM Круг Дополнителните Монистра,ме

Тибетската Стил Легура Голема Дупка Европската Монистра, Мешана Форма, Антички СребренГолемина : за 7.5~17

Обоена Стакло Бисер Круг Монистра Насоки, СиваГолемина : околу 4~12mm во дијаметар, дупка : 1mm, околу 70~216pcs / в

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да

Ние прифаќаме Зачувам , кредитна картичка ,ТТ и така натамуНие ќе брод од цел во 13 дена по расчисти испла

Можеби ќе сакатеТип : Емајл Криви Страна Начини На Крст Од Сребро Pendant Монистра Шарм Конектор Линкови На

Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Со не

100% 925 Фунта Сребро,Ако Не ,100% Целосна Наплата!Купи Три или Повеќе,Ако Треба Подарок Кутија,Можете Да се На

Опис : 1.На монистра, големината е кол за 16mm,дебелина за 10мм,,дупка големина на 1.0 mm2.Цената е за 5 парче од м

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

Scroll