Новак
10pcs/многу Шампањ Метален Дополнителните Завеса Партија Фолија Лажен Декор Завеса Божиќ/Вљубените Позадина Декорации

10pcs/многу Шампањ Метален Дополнителните Завеса Партија Фолија Лажен Декор Завеса Божиќ/Вљубените Позадина Декорации

Достапност: Залиха
DEN 356.00
DEN 374.40

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние само брод да се потврди цел адреси.Почитувани пријатели, ако сакате да брзо да добиете на стоки, ве молиме можете да изберете локација за подигнување на FEDEX ИЛИ ЕМС. Идеални за украсување домот, свадба, хотел, партија, ресторан, и сл. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. за повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Должина : 1 Meter(39") Широк : 15 CM(5. Одлично за летните месеци да се задржи лета надвор.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.торба 100% Сосема Нов и висок квалитет. Флексибилен и да се прекрасни кога се користи како просторија divider, прозорец завеса, ѕидот за декорација. Спецификација : должина 1 метри,
1. Побрзаат да го купат тоа и посетете ја нашата продавница повеќе.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. враќање наплата 1.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Параметрите на стоката

Повод:
Број На Модел На:
545
Материјал:
Пластични
Шема:
Полна Боја
Големина:
M
is_customized:
Yes
Текстурата на материјалот:
Пластични
Технологија:
машина
Процесот на прилагодување:
no
Реквизитите Категорија:
фаза позадина
Дали патентот снабдување?:
no
Увоз?:
no
Големина:
15cm*100cm
Дали прекуграничната извоз извори?:
Yes
Големи платформи низводно:
Самостојна, брзина преку, сакаат, Amason, , LAZADA
боја:
Злато

Подобро ви се допаѓа

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓ

5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Инфо

Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.5 м Контролер на LED светло : 1.ВИ ПОСАКУВАМ

Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.5% Друга Земја го Оценувате(точка п

Ако во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета да се користи и ние нема да издаде враќање на пар

1.Слики на овој гумени воздух ѕид2.Додатоци на&бои на овој гумени воздух ѕид3.Параметри Точка Име : гумени

Коноп кабелотВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеБоја : зелен

Материјал : burlapЗнаме Големина : прибл.13x17cm / 5.12x6.69inchКоличина : вклучува 12pcs знамиња.боја : како на сликаПак

Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање.· Изразат Превозот,Кој обично трае околу 58 дена.· Сите наши п

24pcs Мини Протегала Уметници Платно Мали Уметност Одбор Акрилик / маслени Бои 2*2,7 Инчи(5 X7cm)Пакет : вклучув

8cm Пена Овален облик Styrofoam Јајце за DIY занает Велигденски јајцаМатеријали : пенаГолемина : прибл 8cmБоја : б

состојба : 100% нов и висок квалитет .Материјал : вештачки кристалноНаправи вашата соба за романтична и до

Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање Ве молиме да ни порака за да ја прилагодите цена.Опис На Прои

Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 1020 ден

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

ПРОИЗВОД DETIALВисина : 3.4" / 10 cmШирина : 2" / 5 смДијаметар : 2" / 5 см (база)ОБИЧАЈ ЦЕЛ ***Место на вашите лични п

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувач

com DHL 35 дена www.Состојба : 100% Сосема новГолемина на : 2 Ви благодариме!.cn Хонгконг регистрирани воздухоплов

Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испос

ние гледаме напред за создавање на нешто убаво за вас.86 / комбо 11.70 / комбо 11.Ви благодариме за шопинг со

1.Слики на овој гумени срце облик2.Додатоци на&бои на овој гумени срце облик3.Параметри Точка Име : гумени

Scroll