Новак
693ZZ ABEC-7 (100PCS) 3x8x4mm Минијатурни Топката Лежишта 619/3ZZ EMQ Z3V3

693ZZ ABEC-7 (100PCS) 3x8x4mm Минијатурни Топката Лежишта 619/3ZZ EMQ Z3V3

Достапност: Залиха
DEN 2015.52


Предмет : 693 ZZ ABEC-7
Тип : Длабоко ритам топката имајќи
Материјал : Хром Челик
Затворачи : 2 Штит, не може да се отстрани и ре-инсталира повторно
Димензии : 3mmx8mm x4mm
ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 3мм
OD (надворешен дијаметар) : 8mm
Ширина/Висина/дебелина : 4mm
Количина : 100pcs

Параметрите на стоката

Површина Грубост:
Ра 0.05
Капацитет На Моторот:
3x8x4mm
Бренд Име:
FUSHI
Број На Модел На:
693ZZABEC-7
Премази:
Хром Челик/GCr15
Структура:
Топката имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15

Подобро ви се допаѓа

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајHK121712 12 X17 X12HK121715 12 X17 X15HK121812 12 X18 X12HK121915 12 X19 X15HK131912 12 X19 X12HK14

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Предмет : 603 ZZ ABEC1Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Scroll