Новак
2 Парчиња Одговараат Поставите Палто + Панталони Одговараат 2017 Палто Feminino Пролет Домот Бизнис Работа Јакни Дами Црна ОЛ Долго Блејзери Поставите АЛ

2 Парчиња Одговараат Поставите Палто + Панталони Одговараат 2017 Палто Feminino Пролет Домот Бизнис Работа Јакни Дами Црна ОЛ

Достапност: Залиха
DEN 2162.00
DEN 3487.68

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Облека долго Биста Половината Панталони половината панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 82 32.28 84 33.07 74 29.13 70 27.56 89 35.04 84 33.07 М 38 14.96 83 32.68 88 34.65 78 30.71 74 29.13 90 35.43 88 34.65 L 39 15.35 84 33.07 92 36.22 82 32.28 78 30.71 91 35.83 92 36.22 XL 40 15.75 85 33.46 96 37.80 86 33.86 82 32.28 92 36.22 96 37.80 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.
Блузи + панталони не вклучуваат марами

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Zip,Sequined,Батон,Џебови,Sashes
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
НИСКА LUV
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина

Подобро ви се допаѓа

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Фустан Должина Биста Рамо Ракав Слободни 70 88 38 55 1inch=2.54 смСовети : Точка

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Вашата цел адресата М

Добредојдовте на нашата продавницаRLYAEIZ Топла 2 Парче Сет Жените Писмо Печатени Кратко Sleeve Т кошула + Шор

Големина на : (CM)Биста 98 Рамо 40 Ракав 58Должина 63 Панталони долго 98 Половината 70 Колковите 105cm Дефиниција з

големина на : (CM)грб : S код : Рамо 32, биста 88, должина 60М код : Рамо 33, Биста 92, Должина 61L код : Рамо 34, биста 96,

TUHAO Зима Мода Плетени Мрежа Фустани Долги Ракави Две парче Поставува Џемпер Фустан Со Појас елегантен ф

Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подоб

Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не може да се следи Ве молиме додадете друга 510 дена задоцну

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во емаил Ве молиме да не конт

Истурете : Хоризонтално мерење , не затегнувачка , не сметам дека еластична спектар на податоци , грешка

топ големина(cm) должина биста рамо ракав М 58 92 38 49 L 59 96 39 50 XL 60 100 40 51 2 XL 61 104 41 52 3 XL 62 108 42 53панталона големина(

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на К

CFYH Жените Есен Одговара Памук Tracksuits Печати Писмо Дуксери Блузи Долги Панталони Спортски ОдговараГолем

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

2017 Жените Палто Вест & повик за Широка нога панталони Нова Пролет Облека Мода Темперамент Тенок Одговар

Жените Сетови 2 Парчиња Pullover Плетени Џемпер Облекувајте се Поставува Жените Долг Ракав Канцеларија Нос

html MultyЗемјаКина Пост 1560 Дена www.о / Забележите.ве молиме да забележите големината детали за производот де

Јапонски Лолита Yukata Кимоно Блузи+JK Pleated Здолниште Облека Кран Печати Жените Секојдневен Outwear Лето 2 парч

Тренерки За Жените 2018 Нова Мода Падне на Жените Панталона Одговараат Секси Дуксери Целосна Панталона 2

Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење Рефе

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Scroll