Новак
LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомобил Предни Светла За ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 Стандард Браник LHD 2006-2009

LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомобил Предни Светла За ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 Стандард Браник LHD 2006-2009

Достапност: Залиха
DEN 10569.00
DEN 12289.44


Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомобил Предни Светла За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 Стандард Браник LHD 2006-2009
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Golf5 MK5 Стандард Браник 2006-2009
Целосна Замена Директни Гром на Инсталација,нема Промени се Потребни.

Параметрите на стоката

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2007 година
Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Име На Модел:
SE-XP541
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
автомобил headights светлина

Подобро ви се допаѓа

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Извори на светло : 6pieces Gen III*1 Watt Led4 Моќност : 6 W3 Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Гарантира :

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо...

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

2017 Нови 2бр 4.4 инчи 18 W Кри чипови 800 LM Автомобил LED Светлата Сијалица Работа светлина ATV теренски камион бр

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

Работна Ефикасност : >90% Дури и подолго од другите производи на пазарот.автомобилот компјутер испрати по

База : T10 W5 W 194 501 Светлина Чип : Ултра светла 5630 SMDLED Количина : 10Оперативен Напон : 12 VВкупна должина : 35Супе

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

Lamadaled далечински црвени, сини led полицијата возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решеткат

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

Scroll