Новак
БОНБОНИ КИНОЛОШКИ Бонбони Боја Ноктот Печати Миленичиња Куче, Мачка Кревет Троседот Гнездо Мека Мали Средни Куче Топло Кинолошки Кревет Миленичиња Куќа Душеци D1020

БОНБОНИ КИНОЛОШКИ Бонбони Боја Ноктот Печати Миленичиња Куче, Мачка Кревет Троседот Гнездо Мека Мали Средни Куче Топло Кинолошки

Достапност: Залиха
DEN 656.00
DEN 1151.52


Материјал : Оксфорд Ткаенина+ Руно
Боја : како што е прикажано
Конверзија : 1inch=2.54 см
Пакет : 1x куче кревет

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
D1020
Функција:
Дише
Бренд Име:
Cawayi Кинолошки
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Измијте Стил:
Рака Мие
Тежина:
380-730g
Шема:
Печати
Материјал:
PP Памук

Подобро ви се допаѓа

Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн Купувачот ќе биде одговорен за так

Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозотнадоместоци на свој трошок да се вратат на производи за з

Материјал : 600 D оксфорд ткаенина со ПВЦ не се лизга Боја : Црна Димензии : 48cm*46cm*19cm( назад висока 56cm) поглед

ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.Ве молиме оставете позитивни повратни информа

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поск

купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни

Банкарски ТрансферВе молиме ни email за да добиете информацииБанкарски Трансфер метод на плаќање ќе бида

Креативни Миленичиња Куќа 2 Начини да се Користи Куче Кревет Кинолошки Шепа Шема Печатени Есен Зима и То

6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Купувачот

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и

Известувања!1 Не ставајте го во замрзнувач Само да се стави под кул место Ако времето е топло, може да се

Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следењеброј.00 на в

·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози Ќе има толеранција

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Црна Приклучок : ЕУ Plug Напон : 220 / 240 V Ф

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек Ако не сте зад

Банкарски ТрансферВе молиме ни email за да добиете информацииБанкарски Трансфер метод на плаќање ќе бида

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ако не сте добиле ваша

Опис : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Lint+Не се лизга Поддршка+Внатрешен Тридимензионални PP Пам

Ви благодарам на совети Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со пре

42*39cm Куче Кревет Мачка Кревет Електрични Подлога Електрични Душеци за Пет Bunny Ќебе Милениче Производи С

Scroll