Новак
DSTE DC74 Ѕид Полнач за CASIO 1400 mAh NP-50 Батерија Exilim ЕКС-V7 ЕКС-V7SR ЕКС-V8 ЕКС-V8SR Дигитална Камера

DSTE DC74 Ѕид Полнач за CASIO 1400 mAh NP-50 Батерија Exilim ЕКС-V7 ЕКС-V7SR ЕКС-V8 ЕКС-V8SR Дигитална Камера

Достапност: Залиха
DEN 335.52


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење
Полначот е Вовед :
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р DC 12-24 V
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2/8.4 V Max 600 м-р
Тежина : 75 г
Големина : 46 x83x28 mm
Компатибилен Батеријата Дел Број :
За CASIO : NP-50

Параметрите на стоката

Употреба:
Стандардна Батерија
екран:
No
Тип:
Електричен
Број На Модел На:
DC74
Бренд Име:
DSTE
Интелигентни Полнење:
Yes
Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Составен Тип:
li-ion батерија
компатибилен за:
NP-50 ЕКС-V7 ЕКС-V7SR ЕКС-V8 ЕКС-V8SR
Чашката Стандард:
НИ Plug ЕУ Приклучок

Подобро ви се допаѓа

Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот

Опис : Состојба : 100% сосема нова Боја : Црна Материјал : ABS Приклучок тип : ЕУ plug Влезен напон : AC 100240 V 50 / 60 Hz

48 V 500m A / 1000m A * 2 Полнење на критичниот напон : литиумјонска батерија 4.Испуштање на Владата (капацитет, тес

Ниту тест на владата, капацитетот на батеријата е обично се наоѓаат три чекор процесот на (1 првиот обвин

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде ор

MELASTA 3 во 1 Супер Брз 2 Solt Батерија Полнач Со Smart LCD Дисплеј за АА / AAA / 9 V / NiМЗ / NiCD Rechargeabl Батерии јас nput : AC 1002

Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

>>Детали за производот : ЗА 36 V Liion литиум батерија пакет ЦРВЕНИ LEDПолнење Престане автоматски и се претво

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

MASi KEN USB Двојна Безжична Држачи за Полнење Dock Станица За Sony Playstation 4 PS4 Џојстик Контролер Стојат Носителот

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 8.4 VDC Излезна Струја : 3АБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

>>Производот сликата : ЗА 24 V Ebike Liion литиум батерија пакет ЦРВЕНИ LEDПолнење Престане автоматски и се претв

Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашит

Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на п

5 АЛитиум батерија полнење на струјата : 2 * (4.Карактеристики на производот : LCD дисплеј, капацитет за анал

Драги Ценети Купувачи : ве молиме Имајте во предвид на приклучок пред да нарачате,инаку ние ќе брод што с

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

42 V 2 AH 2000m A liion 100 V240 V Eскутер батерија полнач за автобиланс на електрични скутериСпецификацииИзлезен нап

@230 Vac / 50 HZЕфикасност : ≥85 Излезниот Приклучок : како што се : 48 V 13 S 60 Ah литиум батерија, Текст 110 Vac САД 3prong п

Scroll