Новак
Нова Мода Крстот Шамија Мода Жените Марами Крстот Shawl Заврши Жените Hijab Шамија Бесплатен Превозот

Нова Мода Крстот Шамија Мода Жените Марами Крстот Shawl Заврши Жените Hijab Шамија Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 1680.00


моден дама Крстот Печати Жените Марами
големина : 180*90cm
материјал : voile(меки е полиестер)
боја : 6 боја, но сега само 4 боја во парк, зелена и #3 никакви акции.
минимална количина : 10pcs секоја боја,

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Печати
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
IFIIIRISI
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FF14B
Марами Должина:
>175cm
боја:
4 бои
Материјал:
Voile
Големина:
180*90cm
Погоден Сезона:
пролет лето зима
Печати:
Крстот

Подобро ви се допаѓа

Превозот и ракувањето соНие, главно, се користи Кина пост воздух mail / Eпакет Бесплатен Превозот.Боја Раз

Опис На Производот2016 Нова Мода есенлето мраз свила Шамија жените зима и топло Tassel Шамија Заврши Shawl мара

Продавницата е на производите се 100% вистинско крзно, кликнете на сликата за да влезат во продавница дом

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : Вистински Рекс Зајакот КрзноДолжина : 80смШирина : 12cm ПРЕВОЗ

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

До 2015 мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 боја во па

Природни фокс крзно крзно јака Да изберете било која боја големината Ако сакате да трговија на големо в

[Description] : 100% Сосема НовПакување : Opp ВреќаПол : Возрасни, ЖениМатеријал : Кашмир+ПамукШамија Големина( при

Оставајќи негативни повратни информации нема да ни помогне и на двете за решавање на проблемот...

KYQIAO Дизајнер hijab шамија луксузен бренд жените зима шамија 2018 Шпанија стил долго апстракт печати шамија

Трговско Име : 130cm*130cm 100% Twill Свила голем плоштад шамијаМатеријал : 60% Чиста Свила TwillТкаенина Тип : Свила В

2014 Lastest мода дама Слон Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 12 бои как

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет должина : 110cm x 110cm Мода и популарни Направени од памучен м

100% Сосема НовМатеријал : Памук / VoileГолемина : 170(L)*80(W) cmБои : Жолта / Беж / Зелена / Розова / Темно Сина Пакет

До 2015 Нова мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 8 бои к

моден дама Батерфлај Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 10 бои как

KYQIAO Главата hijab шамија за жените есен зима Јапонски стил домот краток долго кафе боја washlight тебе шамија п

До 2015 Daisy Цвет Печати Жените Марамиголемина : 180*100cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 4 боја во паркмин

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

Пролетта носи капут зајакот крзно кејп жените крзно shawl сите натпревар невеста, свадба формално фустан

Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве моли

Scroll