Новак
Мотоцикл Скутер на издувните гасови Модифицирани Издувните Пригушувач цевка За Хонда Сенка VT 600 750 1300C VTX 1300 CBR600RR CBR900RR CBR1000RR

Мотоцикл Скутер на издувните гасови Модифицирани Издувните Пригушувач цевка За Хонда Сенка VT 600 750 1300C VTX 1300 CBR600RR

Достапност: Залиха
DEN 814.00
DEN 814.08


7428369276
НИ 87.06 / set НИ 6.79 / парче НАС 9.99 / парче НАС 3.99 / парче НАС 13.08 / парче НАС 5.99 / парче НАС 23.49 / пар НИ 42.98 / пар НИ 27.79 / пар НИ 8.99 / парче
Универзален Мотор Вистински карбонски влакна издувните Издувна цевка Пригушувач
За 36-51mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia
ktm и така натаму
Опис на производот
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.
Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.
Должина : 370mm.
тежина : 17 00g
Конекција влезот Кол : 51mm. Ве молиме проверете на податоци и да се споредат за вашиот оригинален цевки пред да купите.
Звук : Звучи неверојатно, убаво режењето, гласно, без да се премногу досадни (со silencer во)
Нерѓосувачки челик заварување адаптер овозможи да се вклопи цевка 36 MM-51 MM.
неговите добри за голема моќ мотор, >250cc универзална сите мотоцикл
Јас т е универзална пригушувач може да се користи за dirt bike улица велосипед, скутер atv quad и сите други велосипед со цевки со дијаметар од 36-51 MM.
Fitment :
Одговара за Тркачки Модел dit велосипед АТВ и МОДЕЛ
Пакет Содржина :
1 x Издувни Цевки . Налепница и некои Додатоци Дијаметар : 36-51mm
Answer : ___________________________ Note : пратено од Кина може да бидат испратени, налепници, испратени од Германија складиште не вклучува налепници, ви благодариме

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
EP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1.3234kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Motobike Направи:
Универзална
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
на издувната цевка
Fitment:
ЗА 36mm-51mm модел
Употреба:
мотоцикл пригушувач

Подобро ви се допаѓа

Нерѓосувачки Челик Мотор Пригушувач Издувни Цевки Линк Цевка Конектор Цевка за CB190 F Мотоцикл Карбонски

ТРачка за Издувни гасови Стојат Пролет Кука Puller Алатка за Мотокрос Мотоцикл Kart Велосипед АТВСостојба : 1

1 Сет Карбонски Влакна CB190 F Мотор Мотор Издувните Пригушувач Цевка Линк Цевка Конектор Цевка Средината

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001Материј

Модифицирани Издувните ПригушувачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликВкупна Должина : 350mmЦевка Должина : 265 mm

Висок Qualtiy Алуминиум 38mm за 250cc 450cc Мотоцикл Нечистотија Јама Велосипед мотокрос MXПовеќето Кинески Kayo Апо

НИ 12.59 / set НИ 5.69 / парче НАС 4.2 / пар НИ 43.09 / пар НИ 3.85 / пар НИ 27.98 / парче НАС 4.49 / пар НИ 16.73 / парче НАС

Модифицирани Издувните ПригушувачЗа пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го

Производ Одредена : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1 x Set Exhuast Fipe (Header & Mid ) Материјал : Нерѓосувачки Чел

НИ 27.99 / парче НАС 18.99 / парче НАС 6.79 / парче НАС 3.99 / парче НАС 12.99 / парче НАС 10.2 / парче НАС 8.99 / парче

Издувни Цевки KTM 50 Издувниот Систем Помлад Високи Мини SX ПРО LC СРЕБРО Грејач ЗаштитникИма две verison на цев

Целосна Издувниот Систем за Хонда CB500 R / F / X Нерѓосувачки челик издувни цевки, вистински карбонски влакн

Нарачки обработени во рок од 2448 часа по плаќањето се врши и проверка Ние го наместите стандардниот прев

Модифицирани Издувните Пригушувач Материјал : CNC АЛУМИНИУМ ALLO / КАРБОНСКИ ВЛАКНАВкупна Должина : 370 MM /

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.8 завртка теренотБруто тежина : околу 18gФункција : воздух олеснува

Scroll