Новак
Мотоцикл Мотокрос 28mm Handlebars се Справи со Цевки Масти Барови За KTM CRF EXC EXCF SX SXF SXS XC XCR XCW XCF XCRF NXC MX SMR ВОЈВОДАТА

Мотоцикл Мотокрос 28mm Handlebars се Справи со Цевки Масти Барови За KTM CRF EXC EXCF SX SXF SXS XC XCR XCW XCF XCRF NXC MX SMR

Достапност: Залиха
DEN 1166.00
DEN 1296.00

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Превозот време како што се следниве : 2. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
Алуминиум Handlebar
100% Сосема Нов
МЕНГЕМЕ AREAR : 1 1/8"(28 MM).
Професионален Квалитет се справи со барови направени од 6061-t6 алуминиум.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Alipay е Prefered.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
5mm ѕид дизајн го прават барови биде доволно силна за трки употреба, дури и посилно од Про Коси.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Параметрите на стоката

боја:
портокалова, црвена, сина, зелена, златна, сребрена, црна, титаниум
Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Универзална
менгеме arear:
28mm

Подобро ви се допаѓа

Опис : Употребата на T6061 алуминиумлегура на магнезиум со доволно сила и добра отпорност на корозијаДемо

Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при ис

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Leave messages од Aliexpressreal крзно предмети, ве молиме кликнете на линкот подолу за да бидат насочени?на вистинск

Повеќе сродни производи,кликнете овде 1 PC 7 / 8" Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла С

Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Scroll