Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 300мм + 4pcs HGH20CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 300мм + 4pcs HGH20CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 2234.00
DEN 2352.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR20 - 300мм линеарна железнички
4pcs HGH20 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
HGR20
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Превоз Тип:
HGH20CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
300мм

Подобро ви се допаѓа

Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Нарачки откажана 13 дена по исплата потв

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 1000mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU160

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 550 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

BI0002762Спецификација : Бренд новиМатеријал : Имајќи ЧеликГолемина : 4.3 cm*2.6 cm*1cmИздржливи, висок квалитет на

Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат

3,ПлаќањеПлаќање треба да се целосно платени онлајн пред производство.САД $40Механички ДимензииЕфективн

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

САД $50 Овој Објект Z оската е 300мм, X оската се движат од 100mm да 1300мм,Y оска се движат од 100mm~1300мм,за customzation на

Количина : 2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 1000mm линеарн

Забелешка : Оваа ставка го само се испраќаат преку кина пост или EUB,без разлика во кое изразуваат можете

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 28mm Материјал : Алуминиум легура се При

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина 1050 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 600mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина од 700 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 36mm Материјал : Алуминиум легура се При

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

Ние ќе ви одговориме во рок од 1224 часа 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182.com / s

4pcs / многу Бесплатен превозот SC6 UU SCS6 UU 6mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182 Исто така, ние ќе ве остават позитивен фид

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 650 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 900mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 28mm Материјал : Алуминиум легура се При

4pcs KFL08 8мм перница блок rhombic имајќи го вметнете линеарна вратило поддршка CNC дел

yuWechat : +86 180 2898 2881Whatsapp : +86 180 2898 2881Вебстраница : www.,LtdКонтакт : Март ЈуТел : +86 180 2898 2881QQ : 402333592Skype : март Ви благ

Scroll