Новак
Дубаи Исполнет Злато Жените Партија Накит Поставите Жените Свадба Ѓердан Хривнија Earring Прстен Африкански Монистра Накит Сет

Дубаи Исполнет Злато Жените Партија Накит Поставите Жените Свадба Ѓердан Хривнија Earring Прстен Африкански Монистра Накит Сет

Достапност: Залиха
DEN 432.00
DEN 959.52


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4 компјутери set
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
OUHE
Број На Модел На:
СБ-TL40772

Подобро ви се допаѓа

Моден Нигериската Африка Свадба Монистра Накит Сет , Кристално Ѓердан Хривнија Обетки Поставите WS3890 Мо

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Австрискиот Кристали Rhinestones Цвет И Лист Од Легиран Свадба Накит Поставите Булчински Ѓердан Earring Постави

Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трго

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во

100% Сосема НовСтил : Мода Накит СетовиМатеријал : Животната средина цинк легура, Бело Злато во Боја, Stellux А

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + Точно Platinum Галвански се Задржи Боја Вр

Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу.Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако им

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : Platinum / позлатен Големина : како на сликата покаже Боја :

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ви благодарам многу !Ние alaways го цениме и да се

JEXXI Мода Шупливи Дизајн Pendant Ѓердан Обетки Накит Сет Со Сјајна CZ Дијамант 925 Sterling Silver Партија ДодатоциЃер

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Scroll