Новак
Atreus 2X LED Табличка Светлина 12V SMD Автомобил стајлинг За Audi A4 б8 А5 S5 П5 TT RS, За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat 5D R36 додатоци

Atreus 2X LED Табличка Светлина 12V SMD Автомобил стајлинг За Audi A4 б8 А5 S5 П5 TT RS, За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat 5D R36

Достапност: Залиха
DEN 510.00
DEN 566.40

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Без оштетување на оригиналниот домување. Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност и заштеда на енергија. Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
2 парчиња ЛЕД Табличка Светлина 12 V 24 LED SMD3528 Број Плоча Светилка За Audi A4 Б8 А5 S5 TT/TT RS, За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 5 D R36
Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 24 парчиња *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 6000-6500 K Lumens : 168 LM *2 Напон : 12-30 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Не obc грешка на сите апликација модели. PS : Русија, САД, АУ без царина.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела
Материјал Тип:
Висока густина инженеринг пластика
Audi Модел:
A4
A4-Година:
2009,2010,2012,2011
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
ОЕМ квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
Табличка Светла За Ауди
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
3inch
Бренд Име:
Atreus
автомобил модел 1:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН PASSAT 5D R36
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
автомобил модел 2:
За Audi A4 Б8 А5 S5 TT/TT RS
Тип На Објект:
Табличка Светла
Lumens:
168LM

Подобро ви се допаѓа

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил...

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

Бидејќи овие Halos имаат целосно различни жици темперамент, електричниот систем на возилото е непроменет

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

92 полу круг прстени 106 MM 36 4.15 WВе молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика.33 W

2 во 1 LED Светло е 2018 нов дизајн.0 L V6 2005 година За porsche Cayenne 955 Затворени OffRoad Возило 20022010 Cayenne Затворени OffRoad В

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

Scroll