Новак
МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За BMW УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ F 800 2008-2009 DUCATI Спорт Класичен/Monoposto/Biposto 1000 06-08

МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За BMW УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ F 800 2008-2009 DUCATI Спорт Класичен/Monoposto/Biposto

Достапност: Залиха
DEN 845.00
DEN 1142.40


Параметрите на стоката

Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.Ако сте задоволни со купување и нашат

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик Високо Квалитетен ма

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик Висо

ЗАЈАМАХАXT 660 R (20042010)ХОНДАCB 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2(19972003)NX 500 V / W / X Dominator(19971999)FX 650 X / Y Енергија(19992003)NX 650 V / W / X

100% Сосема Нов.Боја : Како На Сликата.Материјал : 6065T6 АлуминиумCNC Машински и тешко anodised.Одговара : 125530 SX / SXF

ЗаBMWF 800 S / ST (20062008)G 650 Xchallenge 20072009F 800 ГШ 2013F800 20062009F800 Р 20092013F800 Р Крис Pfeiffer Издание 20092011F800 ST Trouring 20102012 годинаF8

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / да

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис усп

ЗАПОЛАРИС700 Ranger 6x6 EFI (20062009)700 Ranger XP 4x4 (2006)700 Ranger 4x4 EFI / LE (2007)700 Ranger 4x4 EFI (2009)IMP : ЌЕ НЕ ОДГОВАРА 700 Ranger Екипажот 2

Пумпа за кочница За GSXR600 / 750 0610 / GSXR1300 0812 / BKING 1300 0812 / GSR400 0608 / GSR600 2006 20072009 2010 Мотоцикл Пумпа за Кочница

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.сината надвор од акциите ,им

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

* Целосно Азбест Слободни.* Повисока отпорност на Топлина стабилност Овие трошоци се на купувачот одгов

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

ПРЕД накладките за ЈАМАХА RT180 XT350 YTZ250 XT225 TTR225 3 BNW00450100Спецификација : Производи како што е прикажано RT180 19971

Scroll