Новак
бесплатен превозот пневматски директно помине пиштол мазна воздух спојувач правец на лента помине алатка дрво декорација не џем пластични случај

бесплатен превозот пневматски директно помине пиштол мазна воздух спојувач правец на лента помине алатка дрво декорација не џем

Достапност: Залиха
DEN 3792.00

пневматски директно помине пиштол мазна воздух спојувач правец на лента помине алатка дрво дома декорација не џем пластични случај на пакет
работа притисок : 4-7kgf/cm2
ноктите предмет : 10-22mm
инсталирање на ноктите количина : 100pcs
млазницата понесе дијаметар : 6mm
големина : 193 X59 X170mm
тежина : 1kgs
пакување : пластични случај
боја : случајни да превозот
Со користење на опсег : кабинети обработка, base завртка, домот и декорација на други видови на машини за работа.

Параметрите на стоката

Тип:
Воздухот Спојувач
Употреба:
Комерцијални Производство
Капацитет:
10-22mm
Број На Модел На:
32
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
пневматски
Бренд Име:
deercars
DIY Материјали:
Дрво

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро У Облик, Големина : 12x6.3мм / 0.47x0.25" Врата Обл

Врвен Квалитет на Пневматик SC7 E C Прстен Клешти Алатка Воздухот Втип на машина Nailer пневматски помине пиш

Електрични Помине Пиштол Висок квалитет на Дрво F30 Директно Помине Пиштол БезжичниотБатерија 20 V Литиум

Нови Multitool Помине Главен Пиштол Мебел Спојувач За Дрво Вратата Тапацир КадрирањеЗанитвам Пиштол Компле

J112 Електрични nailer 2000 W помине пиштол кадрирање nailer алатки eletric ноктите пиштол електрична енергија алатк

Спецификации1 3 / 4" Кров Серпентина Nailer CRN45.Дискови од 3 / 4" 13 / 4" x 0.120" (19mm x 3.05 мм 45mm 3.05 x mm) кров серпентина но

Начин на плаќањеНие прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу : 4 Пакет incuding : 1pc x с

Карактеристики : Може да се прилагодат на рамка (414mm), основните круг (1012mm) и заврши на нокти (1014mm) Безбедно

Scroll