Новак
Вратот се Врзува Поставите Лак Врски за Мажи Џеб плоштадот Свадба Полиестер Пеперутка Handkerchief Bowtie

Вратот се Врзува Поставите Лак Врски за Мажи Џеб плоштадот Свадба Полиестер Пеперутка Handkerchief Bowtie

Достапност: Залиха
DEN 106.56


Set=Bowtie+Handkerchief
Полиестер
Bowtie големина : 6*12cm
Handkerchief големина : 22*22cm
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Испорача Time : Ако изберете Кина Пост,epacket и aliexpress услуга,обично можете да го добиете во 15-35 дена. Ако не можете да добиете во текот на 60 дена,ние ќе рефундирање на парите за вас,или испраќање на нарачката. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени.Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите трговци на големо целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот,начинот на транспорт,плаќање,итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Set=Bowtie+Handkerchief
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Hooyi
лак врски:
вратоврска
gravata:
лак вратоврска
врски за мажи:
gravatas
Врски:
corbatas
corbata:
вратоврска
џеб handkerchief:
вратоврска сет
крпа:
џеб плоштад
џеб крпа:
handkerchief
џеб hankies:
џеб плоштади
mariage:
Свадба

Подобро ви се допаѓа

1 Функција : мода Шарени жакард вратоврска 2 Должина : 150 см ширина : 6cm и 3.5 cm 3 MOQ : 1 buc / многу...

ПРИЛАГОДЛИВИ КЛАСИЧНАТА SHINNY БОНБОНИ BOWTIEМатеријал : ПолиестерГолемина : 11.5 cm (Должина) x 5.5 cm (Ширина)Пакув

Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата ПродавницаHttp : / / www.aliexpress.com / store / 2208122С

Состојба : нова без ознаки Големина : Класичен тип 57" (145cm) во должина и 1.97" (5cm) во ширина Пакување : заштите

тоа нема отстапување од 15 cm.Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.Обично, вашиот парце

Најубавите online ПРОДАЖБА Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака;Комбиниран цел ;Капка превозо

Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата ПродавницаHttp : / / www.aliexpress.com / store / 2208122С

Ако тежина над 2.) може да биде подолго од вообичаеното време Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго

Моден Бренд Мажите Марами Handkerchief Cravat Полиестер Paisley Шема Господа Точки Вратоврска Свадба Ascot Bowtie Tuxedo Шам

Спецификации : Да се носи под отворено necked кошула.Секој проблем ќе биде решен преку комуникација...

Руските купувачи pls забелешка : 1 Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у or

Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата ПродавницаHttp : / / www.aliexpress.com / store / 2208122С

ве молиме почекајте неколку дена повеќе,ви благодариме.Ако тежина над 2.Превозот време за време на Сезон

По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на целосна исплата до вас Ве молиме, известете го објект

Жешка Нов машка Вратоврска Геометриски Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Б

Превозот1.Објектот ќе биде предаден во рок од 5 бизнис на расчисти исплата.2.Ние брод од страна на EMS,UPSот,Fe

Жешка Нов машка Вратоврска Новина Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Бизнис

Добредојдовте!!Можете да се меша со различни дизајн врски во нашата продавница Ве молиме, известете го о

148cm должина,8cm ширина(#11 6cm ширина) Микрофибер 20 дизајникога ќе го поставите цел,ве молиме означете дизај

Материјал : ПолимериБренд име : GEOMETIEПАТЕНТПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Поради Русија Политика,купувачот треба пол

Scroll