Новак
година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Божиќ капи симпатична костим перница almohada N(442)

година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Божиќ капи симпатична костим

Достапност: Залиха
DEN 239.04


2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Божиќ капи симпатична костим перница almohada N(442)
Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Параметрите на стоката

Големина:
450mmX450mm L75
боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Број На Модел На:
N(442)
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Техника:
Nonwoven
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил,almofadas decorativas
Големина:
45cmx45cm
Име:
capa де almofada
Шаблон Тип:
Игра на Престоли Троседот Декоративни перница покрива
боја:
како Слика
Обичај:
Yes
Применливи Луѓе:
Универзална
клучни зборови 1:
симпатична костим перница
клучен збор 2:
Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа
клучен збор 3:
шарени Дома Перница Покрива

Подобро ви се допаѓа

[Патент] : Невидливи патент Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како

Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напушт

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банка

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро.Стилски Зелено Растение Перница Покри

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

(7)П : Што ако јас не сум среќен со производи добив?A : Можете да контактирате со нас со вашите проблеми Ние

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

RhombПлетени Перница Покрие Гроздобер Nordico Кафе слонова коска Сива боја Бела Сина Перница Случај Мода 45см*

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ретро Беж Перница Покрие Круг Шарени Листови 43*43 CM Фолкобичај Фрли Перница Случај Дома Дневна Соба Отво

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Универзална Мода Популарни Перница Покрие Прекрасна Црна Мачка 43*43cm Плоштадот Срамежлив Домот Kitty Pillowcas

Шарени Перница Покрие Шарени Мрачно Trigon 43*43cm Плоштадот Геометриски Крои Ткаенина Постелнина За Домашни

Дома Декор Везени Перница Покриваат Сивиот Блу / Бела Геометриски Флорални Платно Памук Suqare Везови Перн

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ајфеловата Кула си

Scroll