Новак
За HYUNDAI Santa Fe IX45 светилки drl 2012-2013 година 15 LED светилки drl Дење Работи Светлина

За HYUNDAI Santa Fe IX45 светилки drl 2012-2013 година 15 LED светилки drl Дење Работи Светлина

Достапност: Залиха
DEN 9114.24


Производ детални слики
Опис На Производот :
1.Стил : .Дење Работи Светлина.
2.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА/картон).
3.Надградите вашиот возило со racing изглед.
4.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
5.Директна замена.
6.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
7.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
8.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

Параметрите на стоката

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
santa fe ix45
Автомобил Производител:
Hyundai
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABC
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Hyundai
Година:
2012-2013 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
5kg

Подобро ви се допаѓа

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Lamadaled далечински црвени, сини led полицијата возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решеткат

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо Ве молиме

Scroll