Новак
5 3/4 Светлата , 5.75 Нова Daymaker LED Headlamp За Харли Софтејл Дуна И Спортските Модели

5 3/4 Светлата , 5.75 Нова Daymaker LED Headlamp За Харли Софтејл Дуна И Спортските Модели

Достапност: Залиха
DEN 3480.48

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл Hi-Lo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристики : 5.75" Висок/Низок Зрак Светла за Харли
Количина на LED : 2pcsx10 W +5 Wx6pcs LED
Моќност : 50 [email protected]Висока Зрак, 30 [email protected]Ниска Зрак
Домување Материјал : Умре-фрлија алуминиум
Леќа Материјал : ПММА+ABS
Домување Боја : Црна
Емитуваат Боја : Бела
Димензија : 5.75 инчен
Водоотпорен Оценка : IP67
Гаранција : 1year
Превозот начини.
Нашата Компанија.
Пакување детали.
1pcs во тетрапак,поле големина : 20cm*19cm*12cm

Параметрите на стоката

Wrangler-Година:
2006,2010,2005,2012,2007,2011,2015,2013,2009,2014,2008
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Материјал Тип:
алуминиум pc
Бренд Име:
ESYAUTO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
brighness
Објектот Дијаметар:
5.75inch
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
1.5kg
Име На Модел:
ТА-5.75-00
Jeep Модел:
Wrangler
моќност:
50W
Напон:
12-30V
живот:
Повеќе од 50000hours
Домување Боја:
црна боја
димензија:
14x15x9cm
Леќа:
Не Се Вклучени
Тип На Објект:
Фарови
Lumens:
висока зрачна 5000LM, ниска зрак 3000LM

Подобро ви се допаѓа

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Контакт со нас на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.Ниска по

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

2017 Нови 2бр 4.4 инчи 18 W Кри чипови 800 LM Автомобил LED Светлата Сијалица Работа светлина ATV теренски камион бр

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

2 во 1 LED Светло е 2018 нов дизајн.0 L V6 2005 година За porsche Cayenne 955 Затворени OffRoad Возило 20022010 Cayenne Затворени OffRoad В

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

Чадот Страна Маркер Светлина, Која Објективот на Фолксваген Голф MK4Бесплатен превозот Акции стил крист

Lamadaled далечински црвени, сини led полицијата возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решеткат

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Scroll