Новак
ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан закачалка свежи одговараат на перница almohada N(448)

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан закачалка свежи одговараат

Достапност: Залиха
DEN 163.00
DEN 239.04


НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан закачалка свежи одговараат на перница almohada N(448)
Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Параметрите на стоката

Големина:
450mmX450mm Q0154
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Број На Модел На:
N(448)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Техника:
Nonwoven
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил,almofadas decorativas
Големина:
45cmx45cm
Име:
capa де almofada
боја:
како Слика
Обичај:
Yes
Стил:
Дома
OEM Услуга:
Yes
клучни зборови 1:
Опфаќа лен
клучен збор 2:
Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа
клучен збор 3:
дома перница покрива

Подобро ви се допаѓа

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиЧле

Ретро Беж Перница Покрие Круг Шарени Листови 43*43 CM Фолкобичај Фрли Перница Случај Дома Дневна Соба Отво

Фрли Перница Случаи Цртан филм Животинско Фламинго француски Булдог Боксер Мрзливост Зелено Растение

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

Дома Декор Везени Перница Покриваат Сивиот Блу / Бела Геометриски Флорални Платно Памук Suqare Везови Перн

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро.Стилски Зелено Растение Перница Покри

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Сите овие се многу класичната црна и бела перница капак Цевки Работ и скриен Патент Затворање.Таа изгле

Scroll