Новак
Екран на допир за Digitizer За Irbis TX19 Таблета екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Екран на допир за Digitizer За Irbis TX19 Таблета екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 479.52


Параметрите на стоката

Бренд Име:
NINJACASE
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Irbis TX19
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Irbis TX19

Подобро ви се допаѓа

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Srjtek 7" инчен Екран на Допир за Irbis TZ04 TZ05 TZ 04 05 екран осетлив на допир Леќа Digitizer Сензор Стакло Замена на Дел

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите екран приклучок за

DEN 2262.00
3098.40

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние ќе рефу

трговски описНови 4.3 инчен Екран на ДОПИР панели 101mm*63mm за GPS 101*63 Freeshipping користи за акција GPS за во АВТОМОБ

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

DEN 1978.00
2709.12

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Нови 8" инчен Остриги T8 3 G Таблет на Допир Екран на Допир Панел стакло Digitizer Замена Бесплатен ПревозотПос

Scroll