Новак
1.5 м Сино, црвено виолетова боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени боја за Поларис АТВ

1.5 м Сино, црвено виолетова боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени

Достапност: Залиха
DEN 3570.00
DEN 3797.76

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени боја
Карактеристики : Модел : Ноќ Ловец Бои за Опција : Црвена , Бела, Жолта , Сина , Зелена , Моќ : 5 Wat Votage : DC 12 Volt Струја : 1.2 AMP Должина : 1.5 Метри Толку лесно да се Инсталира Зрак Агол : 360 o извор на Светлина : LED светло бар IP68 водоотпорен одделение Без одлагање да светне Супер долг животен век 50000 часа Погоден за сите автомобили, мотоцикли, motos, atv настана, UTVs, Чамци, Моторни, Песочни Дини, Надвор врати и повеќето од возила се Продаваат како 1piece (1 парче led лента и база и жица
Превозот начини
DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ,EMS,E пакет,Кина пост
Компанија

Параметрите на стоката

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта
Wrangler-Година:
2006,2010,2011,2015,2002,2013,2014,2008,2004,2005,2012,2007,2009,2003
Специјални Функции:
Осветлување
Материјал Тип:
ABS и нерѓосувачки челик
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Напон:
12V/24V
Објектот Тежина:
0.7kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
ESYAUTO
Објектот Дијаметар:
0.17inch
Име На Модел:
EAUTO-мравка-05
Jeep Модел:
Wrangler
моќност:
5W
Напон:
12v 24v
каде да се користат:
Кабриолет ATVAll Теренско Возило
живот:
Повеќе од 50000hours
Гаранција:
1 година
боја :
сина црвена зелена во жолта боја бела пурпурна розова

Подобро ви се допаѓа

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

Бидејќи овие Halos имаат целосно различни жици темперамент, електричниот систем на возилото е непроменет

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

Scroll