Новак
Бесплатен превозот 200Pair/МНОГУ Исток ги Исполнува Запад Нерѓосувачки челик стапчиња за јадење корист Кинески стил свадба фаворизира партија подарок

Бесплатен превозот 200Pair/МНОГУ Исток ги Исполнува Запад Нерѓосувачки челик стапчиња за јадење корист Кинески стил свадба фаворизира

Достапност: Залиха
DEN 5324.00
DEN 5664.00

Производ материјал : не ' рѓосувачки челик стапчиња за јадење должина на : 22.5 CM Пакување спецификација : 24 * 3.2 CM Пакување детали : како што е прикажано на слика пакување, врзани со бел лак во секој пар на стапчиња за јадење Надвор во транспарентна OPP вреќа. Бои : црна, црвена, сина, виолетова

Параметрите на стоката

Повод:
Роденден,Забава,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Денот На Благодарноста,Божиќ,Велигден
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
a148
Материјал:
Метал

Подобро ви се допаѓа

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТемаМатеријал : КерамичкиБоја : Бела,СинаГолемина На Подарок К

Опис На ПроизводотМатеријал : АлуминиумскиТежина : 80grams / ПарчеДетални информацииЗа превозотСите предм

Свадба корист подароци и рекламирање материјали за гостиљубов тема цинк легура двојно срцето вино затк

Сет од 52+2 Картички 7.Добредојдовте на нашата продавницаИме : Златна Фолија Покер Картички 24 K ЗлатоФолиј

Децата пролет отскокнување на топката бебе туш услуги 1от роденден на сувенири крштевањето подарокмате

Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 150 PCS / МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот

Зачувам е многу безбеден и удобен.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние

50 Pcs Персоналните Свадба Партија Подарок За Гости,Сребро Срцето Чанта Кука Торба Закачалка Корист,Корис

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

Бесплатен превозот 100sets / многу свадба услуга "Значи да Пчела" Керамички Мед Тенџере со Дрвени Мечка1 lot = 1

Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација Ако треба да се плати царинск

Свадба фаворизира Плажа Морска Школка Шише НастроенатаPS : Pls ни емејл ако ви треба други количина, ние см

10 компјутери / многу Ангел Ознака Услуги Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите на Сва

Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!Чешла превозот е понуд

Бела tealight е вклучена Ве молиме ни email пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

1 lot = 200pcs= 100setsТип : Настан & Партија МатеријалиМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)Повод : СвадбаНас

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Сва

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Scroll