Новак
Бесплатен превозот нова мода обичните МАЖИ МАШКИ Poirot вратоврска кристал рачно изработени Западен Каубој јаже машки БОЛО ВРАТОВРСКА Нова Година на подарок Headdres

Бесплатен превозот нова мода обичните МАЖИ МАШКИ Poirot вратоврска кристал рачно изработени Западен Каубој јаже машки БОЛО ВРАТОВРСКА

Достапност: Залиха
DEN 730.00
DEN 811.20

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 2-4cm грешка, разумен опсег
Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме.Големина маса не е точна. Ви благодариме.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот.
2)купувачот : Здраво,продавачот,јас не се добие мојата пакет,што се случува?зошто не можам да ги пратите на следење на број?Е тоа погрешно?
Продавачот : Здраво,мојот пријател,пакетот е превозот на вашата земја,но на следење на информации ажурирање е бавно. Руските купувачи pls забелешка :
1.тоа нема отстапување од 1-5 cm. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) . Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат.
4)Купувачот : Здраво,продавачот,јас добиете облека,за жал тоа е премногу мала за мене.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Тип:
Косата Панделки
Материјал:
Полиестер

Подобро ви се допаѓа

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис Повратни информацииКлиентите се задово

САД$ 20.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 20.88 / многу6 парчиња / многуСАД$ 26.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 15.88

Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg,ние ќе tare нив на неко

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријатаГолемина : 36*26*8cmМесец : 8~10 месе

Бесплатен превозот 305 Кожа антички грчки суперwalkland костим маскота костим воин костимЗабелешка : ние нап

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 57 работни дена по уплатата е потврдено Ние ќе го провериме тоа з

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела Големина : 25*25.5*5.7 cm Мол

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у ord

Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни

Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни

полицијата костимполицијата костим со ткаенината ,botton,фустан половината cincherЗабелешка : ние направи бе

8 cm, јаже прилагодливи да 60смАко имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испр

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

IC IC : моќ модул , ТВ IC, аудио IC, ДВД IC, ВИДЕО IC, компјутер IC, цвет IC, комуникација IC, камера IC, далечински упра

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

тоа нема отстапување од 15 cm.Големина маса не е точна.Тоа треба 510days или повеќе на вашите таму...

Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.тоа нема отстапување од 15 cm ве молиме почекајте

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја

10 PCS / SET Original Логото Радијатор Силикони Coolant Цревото за Полнење За Impreza WRX СПИ 10 Генерација 2.0 Т 2009~Боја на р

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со на

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќ

силиконски стомак 23 месецВклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина на : 36*27.8*4.4 cm Молци : 2~

Scroll