Новак
БРЗО пристигнување ВИКТОР 2GA LCD Интелигентни дрво Влага Тестер метар

БРЗО пристигнување ВИКТОР 2GA LCD Интелигентни дрво Влага Тестер метар

Достапност: Залиха
DEN 816.00

5em}h2{маргина-bottom : .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргина-bottom : 0}.сад{соочи-лево : 20px;соочи-право : 20px;width : авто}}@медиуми (min-ширина : 1020px){.сад : по{content : " ";приказ : табела}.25 em}h5{маргина-bottom : 1. html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;-вебкит-текст-size-ја прилагодува : 100% ;-ms-текст-size-ја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;font-size : 100% ;font : inherit;vertical-align : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;font-size : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inline-блок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{list-стил : none}ол{list-стил : децимални}ул{list-стил : диск}li{маргина-лево : 30px;дисплеј : листа-објект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{list-стил : none;листа-стил-image : (слика : none}ул ul,ol ул{list-стил-тип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{list-стил-тип : плоштадот}табела{граница-колапс : колапс}легенда,ти,тд{font-weight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.2 em;line-height : 1.25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .сад{ширина : 1200px9}}.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Виктор
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални
Со Светлото Или Не:
No
Број На Модел На:
2GA

Подобро ви се допаѓа

1 ТочностаВлага : ±1% Температура : ±0 Податоците потоа ќе бидат користени од страна на кодирани LED светла

кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компаниј

Ви благодариме за разбирањето!1 Ние само брод да се потврди цел адреси.5%nНапојување : 9 V батерија (6 F22)Диме

кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компаниј

Димензии : 126 x 70 x 29mm (LWH) Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака...

На shrapnelконтактирајте со мерниЧитања се точни, брзиГолем број на хартија мерење на владата изборИндикац

Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.RS23

Тип : специјално дизајниран да не ги оштетат хартија, контакт точка е круг со дијаметар 7mm.Примена : мерка

Бидејќи 4 игли сонда може да добие повеќе од земање износ од 2 игли од материјал се тестирани, ќе добиете

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Параметри : име на Производ : Влага на Почвата Контролер Модул Мо

Ви благодариме за разбирањето!1 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка кога цел за нас, За

Во случај на објектот функционираат под правилна употреба на упатството за време на гаранцискиот перио

5%n Напојување : 9 V батерија(Не се Вклучени) Тежина : 210g (не вклучувајќи батерии) Гаранција : 1 годинаИспорак

Пријателство совети : 1.Кога се користи, ве молиме место на дното на инструмент рамно на дрво, за да бидат

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Пер

Купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност и локалните увозни даноци, ако настане За Носење3.Ова

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ако не можете да се исходот веднаш по ау

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит

Scroll