Новак
ПОВТОРНО Викинг Панк Хривнија Вистински Вистинска Кожа Сини Очи Гроздобер Антички Стил за Мажи Жени Топла Продажба Нараквици Алки

ПОВТОРНО Викинг Панк Хривнија Вистински Вистинска Кожа Сини Очи Гроздобер Антички Стил за Мажи Жени Топла Продажба Нараквици

Достапност: Залиха
DEN 116.00
DEN 128.64


Точка Име : Белегзии
Стил : Панк
Големина : 21*0.6 см
Тежина : околу 19g
Пакет : opp вреќа

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Recordar Espacio
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
luoze-shouzuo

Подобро ви се допаѓа

5 мм Дупка со Дијаметар : 5.0 mm Хривнија должина : 19cm Материјал : 925 сребрен позлатен Пакување : OPP вреќа ПЛАЌ

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Тогаш едноставно следете ги инструкц

Нови Бохемија Модел Различни Монистра и Плетенка јаже Мешавина на Жените DIY Openable Locket Етерично Масло Diffuse

сад $ 1.6 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 3.38 / Парчесад $ 3.33 / ПарчеПарче Парчесад $ 3.32 / Парчесад $

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!над $200, слободни DHL / Федекс / EMS превозотнашите минимум цел е $10,ако ва

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : S925 sterling silverСинџир Должина : 16.5+3.5 смТежина : 2.68 gdianxiaobao_3dianxiaobao_4

STERLING SILVER МОНИСТРА ВОСОК ХРИВНИЈАLotМан Рака catenary восок линија ткаење 925 сребрен нараквица со мажи / жени х

Цртан филм OHANA Шарм Хривнија Симпатична Ohana Пријателство Lilo Бод Тема Алка&Хривнија Kawaii Семејство Wristlet Же

2017 Нови Пристигнување Часовник Метал Шарм рачно изработени од Кожа Нараквица со 22mm Locket Pendant DIY Лава Мушк

2016 година Мода Алка Неколку Накит Жените Монистра Ресни Хривнија 4mm Розово Злато Позлатен Монистра Сина

Превозот Термини : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена по вашата исп

Anil Arjandas Мажите Хривнија 24k Злато Позлатен Римски Спартанско Воин Шлем Шарм Микро Отвори COM& 5mm Монистра П

LOULEUR 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Неколку Хривнија Жени Мажи Накит Мода ААА Циркон ID Име Љубов Нараквици П

Купувачи се одговорни за Враќање Превозот Надомест На Следење на Број ќе се пополни во редоследот по па

сад $ 1.6 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 3.38 / Парчесад $ 3.33 / ПарчеПарче Парчесад $ 3.32 / Парчесад $

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и може

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ние ќе го избере транспорт во согласност со кл

За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.com Fed Ex 38 дена www...

Точка БР БС063 Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Затворач ( Никел слободни доведе слободни ) Состојба : 100%

Нови Мулти Нерѓосувачки Челик 18mm snap нараквици & Алка 18mm Snap Копчето Накит За DIY Snap НакитМодел : SZ0452 СеријаС

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

Scroll