Новак
За Audi A6 C5 4F 2005-2008 година 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа

За Audi A6 C5 4F 2005-2008 година 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за

Достапност: Залиха
DEN 7248.00

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман. * Направете вашиот автомобил повеќе карактеристична; Изработка на вашиот автомобил поголема видливост на ден или нејасна временска прогноза!! * Директно замена со оригинални магла покрие без модификација е потребно. Пакет се Вклучени : Suite На : Халоген Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 1x Ангел Очи светилки drl Жица Suite Б : Xenon Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (35w H11 Xenon Светилки и Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 2x Xenon Баласт 1x Ангел Очи светилки drl Жица Ако вашата оригинална автомобил не магла Светилка.
Автомобил Стил 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла со Проектор Леќа
За Audi A6 C5 2005-2008 Година
За Audi A6 C5 4 F 2005-2008 година(Русија)
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген / Xenon Магла Светилка Светла за Ауди А6 A6 L 2005-2008 година * Не само што е убава ангел очите на за-BMW-стил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи. Други Политики 1 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. 2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори да што побрзо.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Халоген Светилки Колекции, Xenon Светилки Колекции
Температура На Боја:
4300K, 6000K
A6-Година:
2008,2006,2005,2007
Бренд Име:
eeMrke
Објектот Тежина:
1.8kg
Audi Модел:
A6
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Бела светилки drl / Жолта Сигнал / Халоген Xenon Магла Светилка
Име На Модел:
ЕЕ-A2006
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Xenon Светилки
Ангел Очи Во Боја (Изборен):
2in1 бела/жолта, виолетова, сина, црвена, мраз-сина, бела
Леќа:
Вклучува
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11

Подобро ви се допаѓа

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Чадот Страна Маркер Светлина, Која Објективот на Фолксваген Голф MK4Бесплатен превозот Акции стил крист

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

Контакт со нас на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.Ниска по

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Scroll