Новак
Тактички Анти-крадец Длабоко Прикривање Рамо Holster Носи Пиштол Пиштол Holster Одговара Глок Ruger ЗКП Sig Sauer Ruger Kahr Beretta

Тактички Анти-крадец Длабоко Прикривање Рамо Holster Носи Пиштол Пиштол Holster Одговара Глок Ruger ЗКП Sig Sauer Ruger Kahr

Достапност: Залиха
DEN 458.00
DEN 559.20


Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^-^
Длабоко Прикривање Рамо Holster Еластична Тактички Underarm Пиштол Holster за Мажите и Жените се Вклопува Пиштол Глок, Ruger ЗКП, М&P, Sig Sauer, Ruger, Kahr, Beretta, 1911 Смит и Wesson Слична Големина Пиштоли
Одделение ААА Добар Квалитет од Другите
Дистрибуира тежината на пиштол на рамениците и грбот за удобно, сите носат ден
Тоа е целосно прилагодливи. Нема да се покаже преку повеќето облека
Екстра баласт да се заштити вашиот пиштол од потење и за удобност
Дизајн во сад
На holster подлога имаат стил 1 и стил 2 одговара на сите луѓе носат.
Стилот 1 должина околу 37"-44.5"
Стил 2 должина околу 45"-49.5"

Параметрите на стоката

Бренд Име:
HLHsport
Број На Модел На:
Скриени Рамо Holster
одделение:
ААА Добар Квалитет
Еластична Underarm :
Длабоко Прикривање Рамо Holster

Подобро ви се допаѓа

Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на с

Карактеристики Тежина 120g Лов Универзална Пиштол за Чистење за Полнење На Пиштол, Пушка, еден Пиштол за Ч

ТСерија 6.7 инчен Цевка за Слободни Плови Handguard Picatinny Quad Железнички Планината Систем за M4 AR15 Тежина : 330g До

Врвен квалитет 70cm Најлон Пушка торба со Пиштол Торба Тактички Пиштол кеси за Надворешна Војна Игра Акти

Начин На ПлаќањеAlipay е прва опција и приоритет за плаќање Воздухот се Регистрирате Mail може да се следи од

Ова е за (12pc) на HK Тип Прашка Snap Кука за 1" Ширина Webbing.Ceci est се прелива он (12pc) mousqueton de type HK се прелива sangle 1" де

Главна Карактеристика : Брзо, тивко и безбедно.Целосно прилагодливи и направени од 1 1 / 4" тешкидолжност we

Брз Преглед Елемент G2 Опрема Сектор Клип Delayer од Пластични Изградба Собере Сите Airsoft Електричен Пиштол

Kydex е широко се користи за светски познатиот ножеви.Тоа е погоден за DIY тактички нож обвивка.На високоодд

Опис : Боја : ЦрнаМодел no : S011321Издржливи сите метална конструкција, со црна елоксирани мат финишЕдностав

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Uncel Мајк QD Супер Swivels #14033(за 1.25 slings) Тактички ловечки пушки swivels додатоци(8pcs)

SINAIRSOFT Елемент Хоп До Воздух Печат Комора Поставите for Airsoft М4апарат AEG Серија Marui,Dboys,JG,G&П ВО 0802 *Airsoft хопup у

Опис : Модел no : S5972Боја : ЦрнаОДГОВАРА : Подели барел за повеќето 20 мерач пушкаКомплет доаѓа со 1" Брзо се О

Главните Карактеристики Предмет тип : Лов CQC серија Објект стил : Појас пиштол holster Одговара за : CQC М9 M92 M96

Scroll