Новак
2018 Лето Сосема Нов Момче Животни Облека Поставите Цртан филм Печати Детска Облека Т-маица + Панталона 2 парчиња Деца Памук 2-7Y Облека Одговара

2018 Лето Сосема Нов Момче Животни Облека Поставите Цртан филм Печати Детска Облека Т-маица + Панталона 2 парчиња Деца Памук

Достапност: Залиха
DEN 413.00
DEN 590.40

На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака.39 инч,1 инч=2.54 см
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.54 см)
(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.5 58 25 80-85 2 T 40 60 26 85-95 3 T 42 62 27 95-100 4 T 44 64 28 100-110 5 T 46 66 29 110-120 6 T 48 68 30 120-130
Децата НИ Големина
Облека Должина
(cm)
Градите
(cm)
Панталони Должина
(cm)
Ознака Големина
(cm)
Погоден Висина
(cm) 3 T 43 56 33 100 80-90 4 T 45 60 36 110 90-100 5 T 47 64 39 120 100-110 6 T 49 68 41 130 110-120 7 T 52 72 44 140 120-130
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Децата НИ Големина
Облека Должина
(cm)
Градите
(cm)
Рамо Ширина
(cm)
Ознака Големина
(cm)
Погоден Висина
(cm) 18 МИЛИОНИ 38.
Над $ 20 Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка, Канада ,
Австралија , Велика Британија, Над $ 60 Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над $ 150 Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,
Оман,Либан, Катар, Јордан,
Шри Ланка, Бахреин,Eaypt
Пријателски Совети :
(1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешка на мерењето .

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Lycra,Акрилик,Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Outerwear Тип:
Шорцеви
Бренд Име:
beenira
Број На Модел На:
AZ1438-С1
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Памук, Полиестер,Lycra(

Подобро ви се допаѓа

3pcs Дете Доенче Новородено Бебе Момче Девојка Тмаица Блузи+Панталони Тимови Поставите ОблекаЗдраво! Доб

Големина : 12 M,18 МИЛИОНИ,24 MБренд : Скокање ГравНие и ветуваме да Понудат Врвен Квалитет,Конкурентна цена,

Anlencool 2018 Корални Руно Зима нови сите натпревар момче одговараат за деца есен децата губење на топката дв

Големина на : XS, S, M, L (ве Молиме да Обрнете Внимание за да Подолу Големина на Табелата, Благодарение!!)Боја

04 Y Бебе Момчиња Девојчиња 2 Парчиња Облека Поставува Деца Деца Очила Лак Вратоврска маици + Панталони Об

Испорака Метод : Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од п

Карактеристики На Производот : 1 Овој производ се состои од слатки цртан филм вест и шарени шорцеви Тран

ОписДевојки Дете Долг Ракав Врвот Фустан+Leggings Панталона Хулахопки+Headband 3 PCS Облека SZ 27 Y100% Сосема Нов & Ви

2 ПАРЧИЊА Дете Бебе Момчиња и Девојки Облека Поставите Леопард Pullover Маскирани Грб Тимови + Панталони Пос

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волна Боја : Како на сликата покаже Функција : Меки, Удобн

Бебе Момчиња Облека Поставува Симпатична Bodysuits Вест Шапка Појас 4 Парче Поставува Pirate Костими 2017 Нови Jump

Големина : 12 M,18 МИЛИОНИ,2 Y,3 Y,4 Y,5 Y Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуни

Тоа ќе трае 712 работни дена од пратката датум Ви благодариме.Пакет се вклучени : 1x Бебе Romper +1x Tutu Здолништ

Име : Деца Одговараат НаМатеријал : Памучна крпаГолемина : 8090100110size9 M=70size12 M=80size24 M=90size3 T=1001lot=1set, можете да и

Големина : 90,100 110 120 130 за околу 2y 3y 4y 5y 6yearМатеријал : 100% ПамукПогоден и за Момчиња и Девојчиња Ние и ветува

54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екр

Големина / Висина Биста БлузиДолжина На Рамо Ракав ПанталонаДолжина На Половината03 Months 28*2cm 33.5 cm 23.5 cm 27cm 4

2016 Лето Момчиња Облека Поставува Маици Топли Шорцеви Одговараат на Децата Tracksuits Големина : 70 80 90 100 за 36 M,

Ѕвезда Момчиња Спорт Одговара Бебе Момче Облека Сет за момче 2016 година Лето Маици Деца Тренерки Tees Кошу

Големина : 12 M,18 МИЛИОНИ,24 MБренд : Скокање ГравНие и ветуваме да Понудат Врвен Квалитет,Конкурентна цена,

(Со исклучок на contrived damagement или misusage).Преглед : Плаќање и ИспоракаНие го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.)Ship

Симпатична Маскирна Бебе Момче Облека Поставени Тимови!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја :

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

ОписДОБРЕДОЈДОВТЕ на Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

Бебе девојки облека 2017 мода Пролет лето Есен Деца 2 парчиња маици + панталони одговараат за деца cottongirls о

Големина : 80 90 100 110 120 Pls изберете ја оваа големина на табелата да се избере соодветна големина Ние и ветув

Големина : 12 M,18 МИЛИОНИ,24 MБренд : Скокање ГравНие и ветуваме да Понудат Врвен Квалитет,Конкурентна цена,

Scroll