Новак
Нови 100pcs/многу Мачки кои Лебдат Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм трговија на Големо Лебди Шарм

Нови 100pcs/многу Мачки кои Лебдат Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм трговија на Големо Лебди Шарм

Достапност: Залиха
DEN 567.00
DEN 623.52

Нови 100pcs/многу Мачки кои Лебдат Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм трговија на Големо Лебди Шарм
1) Тип : Лебди Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Параметрите на стоката

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FC412
Материјал:
Метал
Тип:
лебдечки шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
about 7-9mm

Подобро ви се допаѓа

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 30ммКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : ЈасноМАТЕРИЈАЛ : Кристално СтаклоПЛАЌАЊЕ,

2) точки ќе бидат испратени на вашиот Ebay Адресата .4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е око

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиент

Големина : 16*20 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 30 парчиња / ТорбаСос

Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде

Најголемиот ДЕЛ 30 шприц шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПРА

Материјал : Цинк Легура Модел : DZ0080 Количина : 30100 PCS Боја : Мешан Тип Боја : Pendant / Тагови Само Конверзија : 1in

Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија ил

[објект големина] : БР.1 : 16*18.5 mm,NO2:15*23mm,NO3 : 9*26mm,NO4 : 15*23mm [боја] : црна,розова [материјал] : цинк легура,криста

Интересно танцување Свиња 925 sterling silver Locket ѓердан кафез pendant 3pcs Производ ID : SC078 SB Тежина : 2.18 грама Големин

Европската Бренд Стил2 Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговор

Почитувани купувачи ! Шармот е 925 Sterling Silver но имаат само S925 Печат1 Овие производи се направени од вистинс

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слобо

Најголемиот ДЕЛ 30 ѕвезда шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПР

4 mm или 1mm=0.5) Ако е потребно побрзо испорака(DHL), тоа треба да плаќаат екстра $18, или ако износот е над $1000, ни

Експедитивни Услуги трае околу 1015 работни дена Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници...

Слика може да се појави поголем на вашиот екран Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна ош

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

се надеваме дека ќе може да се прифати Превозот на плаќање не се враќа Слика може да се појави поголем на

7pc мешани Антички Сребрен Шарм Приврзоци море светот школка шарм Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно израбо

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

Ве молиме контактирајте со нас преку епошта пред да ја врати стоката Тоа нема да помогне да се реши проб

За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.99 / мног

Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway / Global Соберат / Western Union / Свет Платат онла

***************************************************************************************Технички предности : 100% никел и оловобесплатноПрилагоде

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации.6) Ни

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 21.5x13mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : Патина БакарМАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Мета

Scroll